سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران:اختصاص تسهیلات کم‌بهره به کارآفرینان حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی


سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از اختصاص تسهیلات کم‌بهره به کارآفرینان حوزه میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان خبر داد.
حسین ایزدی در جلسه‌ای که به منظور بررسی تبصره ۱۸ و پرداخت تسهیلات کم‌بهره و رفع مشکلات متقاضیان در حوزه‌های سرمایه‌گذاری در اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران برگزار شد، گفت: تفاهم‌نامه‌ای بین اداره‌کل میراث‌ فرهنگی مازندران و صندوق کارآفرینی استان برای حمایت از کارآفرینان در حوزه‌های مختلف میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی منعقد می‌شود.
وی از ایجاد صندوق مشترک میراث‌ فرهنگی مازندران و صندوق کارآفرینی امید خبر داد و افزود: تسهیلات کم‌بهره به کارآفرینان حوزه میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران با ملاحظات استانی اختصاص می‌یابد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مازندران، سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران با اشاره به برگزاری جلسات هفتگی نمایندگان میراث‌فرهنگی و صندوق کارآفرینی، گفت: با برگزاری منظم این جلسات چند و، چون پرداخت تسهیلات و نحوه جذب آن بررسی و روند اجرای آن تسهیل خواهد شد.

1402/9/21

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :