مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران:مازندران در اولویت تحویل دستگاه‌های”سی تی اسکن” قرار دارد


مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران با اعلام اینکه در دو سال اخیر با انجام مکاتبات و مراجعات حضوری پیگیر تامین هر چه سریعتر دستگاه‌های “سی تی اسکن” برای سه بیمارستان زیر پوشش در استان هستیم، گفت: علی‌رغم انجام فرایندهای لازم، به لحاظ وجود محدودیت‌های ارزی هنوز این دستگاه‌ها در اختیار سازمان و به تبع آن استان‌ها قرار نگرفته است. اما مازندران در اولویت تحویل دستگاه‌ها قرار دارد.
دکتر سید رضا کاظمی‌نیا، اظهار کرد: پس از شیوع بیماری کرونا در سنوات اخیر سازمان تامین اجتماعی جهت تجهیز مراکز ملکی خود اقدام به خرید دستگاه‌های Hightech از جمله “سی تی اسکن” برای چند استان کرد که در راستای این امر ۳ دستگاه CT اسکن برای بیمارستان‌های شفای بابلسر، بوعلی نکا و حکمت ساری در نظر گرفته شد.
وی افزود: با توجه به حجم ریالی بالای خرید این دستگاه‌ها و قوانین مالی جاری در سازمان تامین اجتماعی؛ مقرر شد خرید تمامی “سی تی اسکن‌ها” برای استان‌های کشور به صورت متمرکز توسط شرکت بازرگانی بین‌الملی تامین اجتماعی صورت گیرد. که در سال ۱۴۰۱ شرکت مذکور اقدام به برگزاری مناقصه برای خرید این تجهیزات نمود و شرکت GE به عنوان برنده اعلام شد.
مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران ادامه داد: علی‌رغم انجام فرایندهای مطرح شده، به لحاظ وجود محدودیت‌های ارزی هنوز این دستگاه‌ها در اختیار سازمان و به تبع آن استان‌ها قرار نگرفته است .
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، کاظمی نیا با بیان اینکه مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران در طی سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ با انجام مکاتبات و مراجعات حضوری پیگیر تامین هر چه سریعتر دستگاه‌های مذکور بوده است، گفت: ماحصل این پیگیری‌ها موجب شد، استان مازندران در اولویت تحویل دستگاه‌ها قرار گیرد و این مدیریت همچنان با تمام توان در جهت رفع مشکلات درمانی و ارائه خدمات درمانی مطلوب به جامعه هدف خود تلاش می‌کند .

1402/9/20

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :