فرماندار شهرستان نور:تقویت روحیه و تفکر بسیجی بین مسئولان ضروریست


فرماندار شهرستان نور با گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج شجره طیبه است و پاک‌ترین و مقدس‌ترین نهاد انقلابیست که امروز ثمره آن را در همه عرصه‌ها احساس می‌کنیم.
بیژن پولادی اظهار داشت: بسیج در تشکیل انقلاب و مبارزه با منافقین و گروهک‌های داخلی در هشت سال دفاع مقدس نقش بسزایی ایفا کرد و اگر نقش تاثیرگذار بسیج در جنگ‌های نیمه سخت، نرم، ترکیبی و … نبود ما دچار چالش‌های سنگین در صدور انقلاب می‌شدیم.
وی افزود: امروز مرزهای سیاسی انقلاب اسلامی تا آمریکای لاتین، آسیای شرقی، غرب آسیا و … گسترش پیدا کرد و این نشانگر تفکر بسیجی و نقش بسیج است و تفکر بسیجی باید در همه کشورها حاکم باشد.
این مسئول خاطرنشان‌کرد: با توجه به اینکه همه ادارات در این حوزه فعال هستند اما تقویت روحیه و تفکر بسیجی بین مسئولان ضروریست تا بتوانیم هدف انقلاب اسلامی را اجرایی کنیم.
پولادی در ادامه یادآور شد: امیدواریم با نگاه و تفکر بسیجی که خدمت رسانی مطلوب در جامعه است بتوانیم تفکر امام (ره) و مقام معظم رهبری را محقق کنیم.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از بلاغ، وی با اشاره به پیام انقلاب بیان کرد: رهبر در بیانیه گام دوم انقلاب فرمود خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی که امیدواریم با تفکر بسیجی در همه عرصه‌ها بتوانیم این سه رکن را اجرایی کنیم.

فرماندار شهرستان نور با اشاره به اینکه امروز در برخی نقاط دچار ضعف هستیم که باید با تفکر بسیجی رفع شود، افزود: در حوزه توسعه متوازن و اقتصاد مقاومتی و درون زا با مشکلاتی روبرو هستیم که باید با تفکر بسیجی و کار جهادی سازماندهی شود و هرجا تفکر بسیجی حاکم شد، کارها موفقیت آمیز بود و باید در تمام حوزه‌های عمرانی، سیاسی، اجتماعی و… با تفکر بسیجی و جهادی وارد میدان شویم.

1402/9/6

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :