همه اماکن ورزشی استان در روز شنبه رایگان است

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی روز شنبه ۲۹ مهرماه تمام اماکن ورزشی در اختیار دستگاه ورزش و جوانان مازندران، به صورت رایگان در اختیار مردم استان قرار خواهد گرفت.
علی رجبی با اعلام اینکه برنامه‌های هفته تربیت بدنی و ورزش از روز چهارشنبه ۲۶ مهر ماه با ورزش صبحگاهی آغاز خواهد شد افزود: بیش از ۸٠٠ برنامه فرهنگی و ورزشی در سراسر استان برای این هفته تدارک دیده شده که امسال سعی کردیم ویژه برنامه‌های این هفته بصورت کیفی‌تر برگزار شود.
وی تصریح کرد: همایش ورزش صبحگاهی از ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه ۲۶ مهرماه همزمان با همه شهرستان‌ها و با حضور مسئولین در محل بوستان ولایت ساری برای آقایان و سالن ورزشی سیدرسول حسینی برای بانوان برگزار می‌شود و پس از آن زنگ تربیت بدنی در همه مدارس استان نواخته خواهد شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برگزاری همزمان پیاده روی بزرگ خانوادگی در همه استان مازندران را رویدادی محوری و برای نخستین بار در هفته تربیت بدنی و ورزش اعلام کرد و افزود: ترویج و همگانی کردن ورزش با هدف نشاط اجتماعی، پیشگیری از بیماری و سلامتی آحاد جامعه و حتی توسعه ورزش قهرمانی، یکی از رسالت‌های مهم دستگاه ورزش و جوانان است و بدین منظور همواره نگاه ویژه‌ای به همگانی کردن ورزش خواهیم داشت.

1402/7/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :