تولید ۸۵ درصد کاغذ مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش در مازندران

مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران گفت: این شرکت موفق شد سال گذشته ۷۰ درصد از نیاز کاغذ وزارت آموزش و پرورش برای کتب درسی ۱۴ میلیون دانش آموز ایرانی را تولید و امسال هم بیش از ۸۵درصد کاغذ کتاب های درسی از تولیدات این کارخانه خواهد بود.
امید نیک‌نژاد اظهار کرد: با یک سوم قیمت موجود در بازار، دفترچه اقتصادی تولید و عرضه می‌کنیم.
وی گفت : با مشارکت یکی از درگاه‌های فروش اینترنتی و چاپخانه‌ای و با استفاده از کاغذ ایرانی از ابتدای شهریور ماه امسال ۳۸۰ هزار جلد دفتر مشق ارزان قیمت ۶۰ برگ و ۱۰۰ برگ تولید و به فروش رسیده و تا مهرماه برای رفع نیاز بخشی از جامعه هدف ادامه خواهد داشت که با این کار بخشی از نیاز دانش‌آموزان کشور مرتفع خواهد شد.
مدیرعامل شرکت چوب و کاغذ مازندران بیان کرد: در ذیل برنامه‌های دولت مردمی در برداشتن بخشی از بار اقتصادی از دوش خانواده‌ها و حمایت و مساعدت بانک ملی بخشی از کاغذ مورد نیاز مناطق محروم به‌صورت رایگان تولید و تامین خواهدشد که در اینده در این زمینه اطلاع‌رسانی صورت خواهد گرفت.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، نیک‌نژاد با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر امیدافرینی در جامعه، افزود: ما از این پس زبان گویای دولت در انعکاس بخشی از دست اوردهای فرهنگی خصوصا در حوزه فرهنگ و نشر و کتاب بوده و این امر را وظیفه ملی و میهنی خود می‌دانیم.

1402/6/28

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :