خریداری برنج پارسال برنجکاران شمالی تا آخرین دانه

مدیرکل توسعه بازرگانی دولتی وزارت جهاد کشاورزی کشور گفت: برنج مازاد بر نیاز پارسال برنجکاران شمالی تا آخرین گرم با مشارکت مباشرین دولتی خریداری می شود.
شهیاد آبنار اظهار داشت: وزارت جهاد کشاورزی در راستای حمایت از بخش تولید و برنجکاران، خرید برنج پر محصول در مناطق استان‌های شمالی را در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: در این راستا، شرکت بازرگانی دولتی ایران و اتحادیه تعاونی روستایی به عنوان مباشرین بخش دولتی اقدام به استقرار مراکز خرید در استان‌های گلستان، مازندران و گیلان کرده است.
مدیرکل توسعه بازرگانی دولتی وزارت جهاد کشاورزی کشور: براساس تفاهم نامه‌ای که با مدیرعامل شرکت‌ها منعقد شده است مراکز خرید در تمامی شهرستان‌های استان‌های شمالی راه اندازی شده است و در حال خرید برنج کیفی و مازاد بر نیاز سال گذشته کشاورزان هستند.
آبنار مدیرکل توسعه بازرگانی دولتی وزارت جهاد کشاورزی کشور ادامه داد: برنج مازاد بر نیاز پارسال برنجکاران شمالی تا آخرین گرم با مشارکت مباشرین دولتی خریداری می‌شود.
مدیرکل جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: هم اکنون هر کیلوگرم برنج پرمحصول ندا ۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان، شیرودی ۴۰ هزار و ۶۰۰ تومان و فجر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان از برنجکاران خریداری می‌شود.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، عنایتی با بیان اینکه ارقام پرمحصول برنج سال جدید هنوز وارد چرخه بازار نشده است افزود: راه اندازی مراکز خرید تضمینی برنج پرمحصول پارسال کمک خوبی به فروش برنج‌های سال زراعی جدید می‌کند.

1402/6/14

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :