توقیف خودرو پژو حامل ۲۱ کیلو تریاک در محور هراز

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران از کشف ۲۱ کیلو تریاک از یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ در محور هراز خبر داد.
سرهنگ داریوش مهدی زاده گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فرد در امر قاچاق مواد مخدر از استان‌های مرکزی کشور به داخل استان مازندران، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی متهم به قاچاق مواد مخدر که با استفاده از یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ اقدام به قاچاق مواد مخدر می‌کرد را شناسایی کردند.
سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، اظهار کرد: با شناسایی خودروی متهم با هماهنگی قضائی و در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آمل و عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان این فرد حین تردد در محور هراز متوقف و دستگیر شد.
سرهنگ مهدی زاده، افزود: مأموران در بازرسی از خودروی متهم موفق شدند، ۲۱ کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاسازی شده بود، کشف کنند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی از تشکیل پرونده برای متهم و تحویل وی به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهم با قرار مناسب روانه زندان شد و موضوع در دست پیگیری است.

1402/6/13

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود