طرح درخواست‌های عمرانی بدون مستندسازی در شورای فنی ممنوع شد

سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران، گفت: به درخواست دستگاه ها در پرونده طرح های عمرانی بدون ارائه مستندسازی، اجازه طرح داده نخواهد شد. ‎
احمد توکلی در جلسه شورای فنی با بیان اینکه نظارت بر روند اجرای طرح‌های عمرانی مازندران تشدید خواهد شد و این اقدام در راستای اجرای صحیح پروژه‌هاست، اظهار کرد: برای نظارت بهتر بر طرح‌ها خواسته شده تا کل روند اجرای پروژه مستند سازی شود و با توجه به گزارش عملکرد روزانه کارگاه ها، مستند سازی به سهولت انجام خواهد پذیرفت.
وی از الزامی بودن ارائه مستندات طرح‌های عمرانی در راستای آگاهی مدیران تصمیم‌ساز در جلسات تصمیم‌گیری خبر داد و افزود: هیچ درخواست بدون مستندسازی در جلسات و کمیته‌ها قابلیت طرح ندارد و برای تکمیل مستندات برگشت خواهد خورد.
سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینکه به شهرداران ابلاغ خواهد شد تا پرونده طرح‌های عمرانی را بدون مستندات به جلسات نیاورند، یادآورشد: یکی از اهداف این اقدام، جلوگیری از تخلفات احتمالی است و مستندات پرونده ها در راستای اعتماد سازی است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، توکلی از آموزش برای مستندسازی عوامل اجرایی استان و شهرستان‌ها خبر داد و تصریح کرد: ابزارهای ضمانتی جهت آموزش نیز در نظر گرفته شده است تا کارها پس از آموزش به صورت حرفه‌ای انجام پذیرد.

1402/7/27

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :