پیشرفت ۵۰ درصدی طرح هوشمندسازی روستا‌ها در مازندران

جانشین فرماندهی انتظامی مازندران گفت: طرح پایش روستا‌ها از طریق هوشمندسازی پیشرفت ۵۰ درصدی دارد.
سرهنگ سید موسی حسینی اظهار داشت: در جهت ایجاد امنیت با نصب دوربین در ورودی و خروجی روستا‌ها با همکاری فرمانداران، بخشداران و دهیاران از طریق سیستم‌های پایش امنیت پایداری را برای مردم به وجود خواهیم آورد.
وی افزود: بحث هوشمند سازی و تحول سیستمی، موضوعی است که می‌تواند در ایجاد امنیت برای مردم کارساز باشد.
جانشین فرماندهی انتظامی مازندران ادامه داد. تاکنون در استان مازندران میانگین بالای ۵۰ درصد پیشرفت هوشمندسازی داشتیم.
سرهنگ حسینی خاطر نشان کرد: اخیراً با تبلیغاتی که انجام دادیم تا پایان سال امید می‌رود بالای ۷۰ درصد روستا‌ها هوشمندسازی شوند.
وی تصریح کرد: به طور قطع پلیس به تنهایی و بدون مشارکت مردم، دستگاه‌ها و نهاد‌های مردمی نمی‌تواند بخوبی امنیت و آرامش را به مردم هدیه کند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت: در طرح هوشمندسازی همچون خلافی گواهینامه، وظیفه عمومی، کارت پایان، خدمت بحث اخذ ثبت سرقت خودرو و گذرنامه با طرح پلیس من از جمله کار‌هایی است که شهروندان می‌توانند در منزل انجام دهند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل ازخبرگزاری صدا و سیمای مازندران، سرهنگ حسینی خاطر نشان کرد: قطعا عملکرد شفاف، عادلانه و پاسخگویی درست و سریع به خواسته‌ها و نیاز شهروندان عامل موثری در افزایش اعتماد عمومی بوده و در جامعه‌ای که افراد به نهاد‌ها و دستگاه‌های بالادستی خود اعتماد داشته باشند قطعا نظم اجتماعی و قوانین و مقررات بیشتر رعایت می‌شود.

1402/7/27

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :