خدمات بیمه‌ای برای خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد آمل

رئیس کمیته امداد امام خمینی ره آمل از ارائه خدمات بهداشتی بیمه‌ای و درمانی برای بیش از ۷ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آمل خبر داد.
حبیب الله قلی پور گفت: کمیته امداد شهرستان آمل از طریق اطلاع رسانی به مددجویان تحت حمایت اقدام به ارائه خدمات بیمه‌ای رایگان از طریق صدور معرفی‌نامه به اداره بیمه سلامت جهت افراد فاقد پوشش بیمه‌ای در قالب بیمه سایر اقشار نظام ارجاع کرده که منجر به دریافت خدمات تشخیصی و درمانی بخش دولتی با فرانشیز بستری رایگان شده است.
وی افزود: هچنین این نهاد مساعدت‌های درمانی خود را در قالب بسته بیمه مکمل به ۲۳۰۰ مددجوی متقاضی دریافت کمک هزینه درمانی در ۵ ماهه اول سال جاری ارائه نموده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی ره آمل همچنین بیان کرد: کمیته امداد شهرستان آمل دارای ۲۶۵ پرونده بیمار خاص و صعب العلاج بوده که مشمول دریافت خدمات ویژه درمانی می‌باشند که از این تعداد ۱۵۷ نفر بیمار زمینگیر نیازمند پوشینه می‌باشند که این نهاد توانسته با کمک خیرین و مراکز نیکوکاری اقدامات قابل توجهی جهت تهیه لوازم و تجهیزات پزشکی مورد نیاز از جمله تخت بیمارستانی، دستگاه اکسیژن ساز، ویلچیر و همچنین تهیه و توزیع پوشینه جهت رفع نیازمندی‌های این بیماران نماید.
قلی پور ضمن تقدیر و تشکر از خیرین فعال در حوزه سلامت گفت: کمیته امداد شهرستان آمل در راستای بهبود تغذیه مادران باردار و شیرده اقدام به ثبت نام از ۸۵ مادر باردار و شیرده و صدور بن کارت جهت رفع مشکلات تغذیه‌ای این افراد نموده است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، وی بیان داشت: از دیگر خدمات ویژه‌ی این نهاد پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی جهت ۲۸۰ مددجوی زن سرپرست خانوار و همچنین پرداخت حق بیمه ۱۳۲ مددجوی بیمه شده روستایی و عشایر جهت بهره‌مندی از مزایای بازنشستگی می‌باشد.

1402/5/30

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :