برخورد با هرگونه سوگیری عوامل اصلی برپایی انتخابات

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: دولت با هرگونه سوگیری فرمانداران و بخشداران به عنوان عوامل اصلی برگزاری انتخابات برخورد می کند.
روح الله سلگی در همایش فرمانداران و بخشداران استان با تاکید بر سیاست محوری دولت در برگزاری سالم و باشکوه انتخابات امسال گفت: دولت با هرگونه سوگیری انتخاباتی فرمانداران و بخشداران به عنوان عوامل اصلی برگزاری انتخابات قاطعانه برخورد خواهد کرد.
وی با بیان اینکه انتخابات پروژه محوری دولت در روند تحکیم مردم سالاری دینی است، با هشدار در مورد ایجاد هرگونه خلل در روند سلامت انتخابات خاطر نشان کرد: صیانت از آرای عمومی و افزایش اعتماد مردم به دولت مسئولیت کلیدی دست اندرکاران اجرایی انتخابات است.
رئیس ستاد انتخابات مازندران یادآور شد: هرگونه سوگیری انتخاباتی از سوی بخشداران و فرمانداران می‌تواند به روند برگزاری سالم انتخابات خدشه وارد کند که سخت با این موارد برخورد خواهیم کرد.
این مسئول انتخابات را متعلق به مردم دانست و اظهار کرد: انتخابات تجلی پیوند آرمانی مردم با دولت و آرمان‌های حقیقی انقلاب اسلامی است.
سلگی همچنین با تاکید بر توجه فرمانداران به تقویت انگاره‌های فرهنگی بویژه در آستانه اربعین حسینی افزود: با هماهنگی دستگاه‌ها فرهنگی و فرمانداران همایش بزرگ عفاف زینبی در سواحل و تفرجگاه‌های مازندران برگزار خواهد شد.

این مسئول استانی یادآور شد: دولت مردمی سیزدهم بر پایه آرمان‌های انقلابی دیوار حائل بین ملت و دولتمردان را برداشت.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی گفت: برخی جریان‌های سیاسی در داخل با هماهنگی بوق‌های تبلیغاتی دشمنان بیرونی انقلاب بی محابا دستاوردهای درخشان دولت را مورد هجمه قرار می‌دهند.

1402/5/30

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود