طرح توانمندسازی دولت سیزدهم منجر به شکوفایی اقتصادی روستاهای مازندران می شود

استاندار مازندران گفت: طرح دولت سیزدهم در توانمندسازی ۵۰۰ روستای اقتصاد محور در این استان گره گشا است و منجر به شکوفایی اقتصادی روستاهای مازندران می شود. ‎سید محمود حسینی پور در یادواره ۱۴ شهید روستای بالاکوه اندورا در آمل، افزود: دولت سیزدهم در راستای اشتغال پایدار و روستای اقتصاد محور در ۵۰۰ روستای مازندران این طرح را اجرا می کند.
وی تصریح کرد: این دولت با توجه به ظرفیت هر روستا در بخش دامپروری، گل و گیاه، لبنیات، صنعت بسته بندی و گردشگری برای هر روستا ۷۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری می‌کند.
استاندار مازندران اظهار داشت: این طرح ضمن توانمند سازی روستاها در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی پایدار گره گشا است.
حسینی پور، اضافه کرد: انتظار ما از جوانان روستاها آن است که از این طرح توانمند سازی دولت استفاده و زمینه اشتغال خود را از این محل فراهم کنند.
نماینده عالی دولت در استان مازندران گفت: این طرح دولت، مهاجرت ماکوس از شهرها به روستاها و نیز زمینه رونق چند بعدی روستاها را فراهم خواهد کرد.
استاندار مازندران در ادامه بیان کرد: روستاهای مازندران دارای فرهنگی پاک است و در طول ۴۴ سال انقلاب اسلامی این امر را ثابت کرده است.
حسینی پور افزود: روستای اندوار که یکی از دورافتاده ترین روستاهای شهرستان آمل در بالاکوه قرار دارد با توجه به صعب العبور بودن ۱۴ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که این امر شایسته قدردانی است.

وی این را هم گفت که جانفشانی این عزیزان سبب شد تا خادمان مردم برای خدمت رسانی به این مناطق دوردست مصمم باشند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، استاندار، اضافه کرد: هر چند خدماتی که به این روستاها بعد از انقلاب ارائه شد به مراتب بیشتر از قبل از انقلاب است اما همین میزان را کافی ندانسته و با تمام توان برای گره گشایی مشکلات مردم منطقه تلاش می کنیم.

1402/5/14

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :