ساخت و ساز‌های غیر مجاز در مناطق ییلاقی مازندران افزایش یافته است

سرپرست معاون عمرانی استانداری مازندران با اعهلام این خبر گفت: روستا‌های بدون طرح هادی در راستای نظارت بر ساخت و ساز‌های مناطق ییلاقی استان، تعیین تکلیف می شوند.
احمد توکلی در نشست با مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: ساخت و ساز‌ها در روستا‌های بدون طرح هادی مصوب به ویژه روستا‌های زیر ۲۰ خانوار مناطق ییلاقی استان افزایش یافته است.
وی افزود: روستا‌های بدون طرح هادی باید تعیین تکلیف شوند و روستا‌هایی که قابلیت تصویب طرح هادی ندارند محدوده روستا مصوب می‌شود تا جلوی ساخت ساز غیر مجاز و خارج از محدوده گرفته شود.
سرپرست معاون عمرانی استانداری مازندران از کمک مالی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران در سفر رئیس جمهور خبر داد وگفت: این پشتیبانی مالی برای کمک به بنیاد مسکن است و در اجرای طرح نیاز به مشارکت در اجرای طرح روستا‌ها است.
توکلی با اشاره به اینکه روستا‌هایی که دوره طرح هادی آن‌ها به اتمام رسیده است، بازخوانی خواهد شد، افزود: دهیاران روستا‌ها نیز برای اجرای طرح هادی از مشارکت عمومی استفاده کنند و البته روستا‌های فاقد طرح هادی در استان برای تصویب طرح درخواست زیاد دارند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران؛ وی از شناسایی مسکن‌های بدون پروانه و مجوز در مازندران خبر داد و گفت: این واحد‌ها بدون توجه به قوانین ساخته شدند و برخورد با سازندگان غیرمجاز مطابق قوانین برخورد خواهد شد.

1402/4/11

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :