مخالفتی با برگزاری کنسرت‌ها نداریم

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به فعالیت متعدد رسانه‌ها در استان، گفت: مازندران استان رسانه‌ها بوده و ضریب مصرف اینترنت در این استان دو برابر کشور و بوده و همین موضوع مسؤولیت فعالان این عرصه را زیاد می‌کند.
روح‌الله‌سلگی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ارشاد اسلامی مازندران، ادامه داد: انتظار داریم مناسک در حال تخریب استان را احیا کنیم و با تلاش‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱۴ آبان در تاریخ رسمی کشور ثبت شده است.
وی خواستار شناسایی افراد فعال فرهنگی متعهد در استان شد و گفت: انتظار داریم سرپرست جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به این مسئله بپردازد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در ارتباط با برگزاری کنسرت در این استان، اظهار کرد دولت سیزدهم مخالفتی با برگزاری کنسرت‌های ندارد و تقویت موسیقی سنتی یکی از اقدامات مناسبی است که باید انجام شود.
سلگی در ادامه خواستار افزایش اعتبارات فرهنگی استان مازندران با اشاره به میزان مسافری که وارد استان می‌شود، شد و گفت: در تابستان پیش‌بینی می‌شود که بیش از ۴۰ میلیون نفر وارد این استان شوند به دلیل کمبود اعتبارات فرهنگی استان به واسطه ورود خرده فرهنگ‌ها مازندران آسیب دیده است.
وی اضافه کرد: رسانه‌ها بدانند باید فرهنگ اصیل استان را گسترش داده و در عین حال قلم فسادستیز فعالان این عرصه باید فعال شود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران خاطر نشان کرد: با گذشته درخشان استان رسانه‌ها باید میدان‌داری کرده و فرهنگ اصیل از گسترش دهند در عین حال نقدهای منصفانه‌ای برای بهبود امور در برنامه کاری خویش قرار دهند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، در مراسم امروز حسین جوادی تودیع و احسان آهنگر به عنوان مدیرکل اداره کل فرهنگ ارشاد استان اسلامی مازندران معرفی شده است.

1402/3/31

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :