روابط عمومی ها جهادگران جهاد تبیین هستند

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران، گفت: روابط عمومی ها جهادگران جهاد تبیین هستند و در خط مقدم این جهاد قرار دارند و باید در این راستا روشنگری کنند.
مرتضی نوربخش در مراسم شورای اداری و تجلیل از برترین های روابط عمومی نکا در سالن ابوریحان بیرونی اظهار کرد: روابط عمومی ها نقش آفرینان دستگاههای اجرایی هستند و باید در این راستا با همه توان نقش آفرینی کند.
وی افزود: امروز همه دنیا برای ضربه زدن به انقلاب ما و اسلام ناب بسیج شده اند و تلاش دارند تا اسلام واقعی را خاموش کنند که در چنین شرایطی مهمترین وظیفه ما آگاهی رسانی است.
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران یادآور شد: امروز همچون دوران جنگ تحمیلی که بدون امکانات رد برابر دشمن ایستادیم باید جانانه در میدان حاضر باشیم و در جنگ رسانه ای دشمن قدرتمندانه و هنرمندانه بایستیم.
نوربخش گفت: روابط عمومی ها جهادگران جهاد تبیین هستند و در خط مقدم این جهاد قرار دارند و باید در این راستا روشنگری کنند و نقش آفرین باشند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری شبستان، وی یادآور شد: عدم امکانات یکی از مهمترین مشکلات روابط عمومی هاست؛ اما باید در همین شرایط هم با اخلاص حرکت کرده و با حداقل ها روشنگری کنیم و با بیان درست و به موقع عملکرد دستگاههای اجرایی و نظام، انقلاب را به اوج قدرت برسانیم.

1402/2/28

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود