برخورد قاطعانه با صاحبان کشتارگاه‌های متخلف

مدیرکل جهاد کشاورزی مازندران با اعلام این خبر گفت: در اعمال قانون تنظیم بازار با کشتارگاه‌های متخلف قاطعانه برخورد می‌کنیم.
به گزارش صبح آمل نیوز، حسن عنایتی کلیجی در جلسه وبیناری ستاد تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان با اشاره به اینکه قیمت مرغ در واحد‌های مرغداری۵۲ هزار تومان و برای مصرف کننده ۷۳ هزار تومان است، گفت: بر اساس سیاست وزارت جهاد کشاورزی با کشتارگاه‌های متخلف برخورد می شود.
وی با بیان اینکه قیمت جوجه یکروزه در سراسر کشور بین ۱۵ هزار و ۹۰۰ تا ۱۶ هزار ۹۰۰ تومان اعلام شد افزود: انجمن جوجه یکروزه نیز متعهد شد بیشتر از این قیمت تحویل ندهد.
مدیرکل جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مازندران استان تامین کننده و تولیدکننده جوجه یکروزه است باید توجه بیشتری به قیمت‌ها شود.
عنایتی با بیان اینکه تعاونی‌های شهرستانی متعهد شدند همکاری لازم برای تامین مرغ به کشتارگاه‌ها را در دستورکار قرار دهند گفت: تامین و توزیع مرغ و نظارت بر بازار بر عهده مدیران شهرستان هاست.
وی با اشاره به وضع مطلوب موجودی مرغ است و نگرانی از بابت کمبود مرغ وجود ندارد.
مدیرکل جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه اداره کل دامپزشکی مسوولیت مستقیم در تخلیه و عدم وصول مرغ دارد و مدیران جهاد کشاورزی، کشتارگاه‌ها را موظف به ارسال مرغ به استان تهران کنند، گفت: با نابسامانی و بی نظمی در بازار با قاطعیت برخورد می‌کنیم.
مدیرکل جهاد کشاورزی مازندران با تاکید بر شناسایی دلالان وبرخورد قانونی با آنها با بهره گیری از ظرفیت پلیس امنیت اقتصادی خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت فرمانداران و تعاونی‌های مرغداران استفاده شود تا به تثبیت قیمت مرغ مصوب ۷۳ هزار تومان برسیم.

1402/2/24

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :