نجات معجزه آسای خواهرو برادرآملی از شعله‌های آتش


رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل از اطفاء آتش سوزی یک خانه درآمل خبر داد که ماموران این سازمان با حضور به موقع خواهر و برادر نوجوان و خردسال که در شعله های آتش حبس شده بودند، نجات دادند.
روح الله اسماعیلی در تشریح این حادثه گفت، این حادثه غروب سه شنبه در یک خانه درکوچه امیر۵ واقع در بلوار شهید منفرد نیاکی به سامانه ۱۲۵ گزارش داده شد که بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی تیم‌های عملیاتی حریق و امداد از ایستگاه های شماره سه، چهار و ایستگاه مرکزی آتش نشانی آمل به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: آتش سوزی از داخل منزل آپارتمانی دوبلکس شروع شده بود که با حضور به موقع نیروهای عملیاتی و تلاش آتش نشانان آتش کنترل شد و از گسترش آن به خانه های کناری پیشگیری شد.
رییس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری آمل ادامه داد، در این حادثه خواهر و برادر ۱۲ و۵ ساله که تنها درخانه بودند، پس از وقوع آتش سوزی به یکی از اتاق های طبقه بالا پناه بردند که با شعله ورشدن آتش محبوس و امکان بیرون آمدن آنها وجود نداشت.
اسماعیلی تصریح کرد: با سرعت عمل آتش نشانان هم زمان با عملیات های اطفاء، تدابیر امداد و نجات نیز انجام و خوشبختانه این خواهر و برادر آملی با سلامت کامل از منزل توسط آتش نشانان خارج شدند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه درپی این آتش سوزی بخش زیادی ازاین خانه به طور کامل درآتش سوخت، تصریح کرد، علت آتش سوزی توسط کارشناسان مربوطه رسیدگی وپس ازآن اعلام خواهد شد.

1402/2/20

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :