جامعه نجیب کارگری پای ارزش های انقلاب ایستاده است

استاندار مازندران:
جامعه نجیب کارگری پای ارزش های انقلاب ایستاده است
استاندار مازندران با تاکید بر ارتقای شاخص های تولید در جامعه، گفت: جامعه کارگری خط مقدم دور زدن و مقابله با تحریم ها و جنگ اقتصادی دشمن بوده است. ‎
سیدمحمود حسینی پور در جمع اعضای تشکل های کارگری و کارفرمایی استان در استانداری با تسلیت شهادت اسوه اخلاق، ادب و بزرگی و شخصیت برجسته حوزوی و دانشگاهی شهیدآیت‌الله سلیمانی، اظهار داشت: به لطف و عنایت الهی در کشور از ابتدای انقلاب تاکنون با شهادت طلبی، توسعه کشور شتاب گرفت. هر جا بزرگمردی به شهادت رسید بر انسجام کشور افزوده و تنفر ما نسبت به دشمنان دوچندان شده است.
وی با بیان این که با فرهنگ ترین و بهترین جامعه کارگری کشور را مازندران دارد، افزود: با تشکل های کارگری ارتباط دارم و بی اطلاع از وضعیت کارگری نیستم. جامعه کارگری ما نجیب بوده و پای ارزش های انقلاب ایستاده است.
استاندار مازندران با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری تولید را یکی از شاخص های برون رفت از تحریم ها در ده سال اخیر قلمداد کردند و جامعه کارگری در خط مقدم دور زدن تحریم ها ‌و جبهه مقابله با جنگ اقتصادی است، تصریح کرد: جامعه کارگری پرچم انقلاب را در جبهه مقابله با دشمن به اهتزاز درآورده و پای ارزش های انقلاب ایستاده است. جامعه کارگری با نگاه به شاخص های انقلاب بعد از 44 سال توانست چرخ تولید و اقتصاد را در حرکت نگاه دارد و مانع توقف آن شود.
حسینی پور با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی در ردیف کشورهای قدرتمند دنیا از حیث مقابله با تحریم اقتصادی قرار گرفته است، افزود: اکنون ایران اسلامی به اعتبار دانشمندان هسته ای، قدرت برتر منطقه شده است.
وی اظهار داشت: جامعه کارگری ایران اسلامی با افتخار پای ارزش های انقلاب ایستاده است. تلاش کردیم در صدد تامین امنیت شغلی کارگران برآییم و بر این اساس 96 واحد راکد استان را در سال گذشته احیا کنیم و 117 درصد در شاخص ایجاد اشتغال رشد ایجاد نماییم. رشد اقتصادی استان به شاخص چهار درصدی رسیده است.
استاندار مازندران بیان کرد: جامعه کارگری و مدیران استان کارهای بزرگی را در حوزه تولید و اشتغالزایی اجرایی خواهند کرد.تحریم ها بزودی برچیده می شود و بسیاری از کشورهای مدعی اکنون مشتاق به همکاری های اقتصادی با ایران هستند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، حسینی پور یادآور شد: دشمن تمام تلاش خود را برای ازپای درآوردن ایران مصروف کرده ولی به مدد همت و غیرت کارگران ‌و تولید گران کشور امروز ایران اسلامی در حوزه های تولیدی مختلفی خودکفا و صادرکننده شده است.

1402/2/11

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :