پردیس های سینمایی در مجتمع های تجاری مازندران ایجاد شود

استاندار مازندران:
پردیس های سینمایی در مجتمع های تجاری مازندران ایجاد شود / در مازندران باید بیشتر به موضوع هنر و سینما توجه شود
استاندار مازندران با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب باید از طریق زبان هنر و سینما برای جوانان تببین شود؛ گفت: پردیس های سینمایی در مجتمع های تجاری مازندران ایجاد شود. ‎
به گزارش صبح آمل و به نقل از روابط‌ عمومی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور شامگاه شنبه 22 بهمن پس از تماشای فیلم سینمایی ” سرهنگ ثریا ” جشتواره بین المللی فیلم فجر در جمع خبرنگاران در سینما سپهر ساری با قدردانی از دست اندرکاران این جشنواره‌، اظهار داشت: فیلم های فاخری در جشنواره امسال فیلم فجر داشتیم. ظهور بازیگران و کارگردانان جدید در این جشنواره مشهود بوده و نمونه ای از فیلم های جشنواره امسال از استان مازندران تحت عنوان ” جنگل پرتقال ها” امسال نیز شرکت داده شده است.
وی افزود: دشمنان انقلاب در ماه های اخیر تلاش کردند، فضای جشنواره فجر را تحت تاثیر قرار دهند که خوشبختانه هنرمندان انقلابی و ارزشی بدون توجه به فضای رسانه ای ایجاد شده توسط دشمنان فعالیت عادی خود را ادامه دادند و شاهد آثار خوبی در جشنواره امسال فیلم فجر بودیم. فیلم فجر شور خاصی را در این ایام برای هنرمندان کشور ایجاد می کند. کار هنر باید ارج نهاده شود. شاهد اجراهای فاخر برای فجر آینده در کشور با این روند خواهیم بود.
استاندار مازندران با اشاره به تماشای فیلم ” سرهنگ ثریا” در جشنواره فجر امسال و هجمه ضد انقلاب و گروهک منافقین طی ماه های اخیر بر روی افکار جوانان ایرانی، تصریح کرد: منافقین در این ایام بیشترین هجمه تبلیغاتی را با افکار پلید خود وارد آوردند و خواستند شبهات را به خورد جوان ایرانی بدهند که متاسفانه ناکام ماندند.

حسینی پور بیان کرد: فیلم سینمایی ” سرهنگ ثریا” واقعیتی از ضد انقلابی بوده که اوایل انقلاب تلاش در به انحراف کشاندن افکار انقلابیون داشتند. جوانان نسل جدید و حتی کسانی که اوایل انقلاب را درک کردند باید ماهیت جریان ضد اتقلاب را با زبان هنر برای مردم تببین کنند.
وی با اشاره به اینکه بنده معمولا اهل تماشای فیلم ها در سینما هستم و فیلم های جشنواره فجر را در سینماها می دیدم، افزود: به طور میانگین با خانواده هر سه ماه یکبار برای دیدن فیلم به سینما می رفتیم ولی از زمانی که به مازندران آمدم تازه به سینما رفتم و بار نخست بود که به دعوت دوستان به اتفاق خانواده به سینما آمدیم.
استاندار مازندران تاکید کرد: به نظر می رسد باید در مازندران بیشتر به موضوع هنر و سینما توجه شود. ما هنر و سینما را در واقع محل تفریح خانواده ها می دانیم و باید فرصت هایی ایجاد شود تا مقوله سینما و هنر جزو برنامه های فاخر فرهنگی کشور تداوم داشته باشد. اکران فیلم های تولید شده در قالب فجر نشان از اهمیت دادن نظام به فرهنگ و سینما دارد و سینما به عنوان یکی از نمادهای انتقال پیام های انقلاب باید بیشتر تقویت شود. در حوزه تاریخچه انقلاب اسلامی و ارزش‌های انقلاب باید فیلم های سینمایی بیشتری تولید شود.
حسینی پور با اشاره به قابلیت گردشگری و فرهنگی مازندران و وجود مجتمع های تجاری بزرگ در شهرهای استان، یادآور شد: خوب است فیلم های سینمایی در پردیس های سینمایی با جمعیت های کمتر در مجتمع های تجاری برای استفاده خانواده ها جانمایی شود و این بستر در مازندران مهیاست.

1401/11/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود