حل مشکلات مردم در اتاق شیشه ای مدیران ممکن نیست

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران:
حل مشکلات مردم در اتاق شیشه ای مدیران ممکن نیست
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه حل مشکلات مردم در اتاق شیشه ای مدیران ممکن نیست،گفت: انقلاب اسلامی ایران تغییرات عظیم و عمیقی در عرصه مدیریت جهانی ایجاد کرده است.
به گزارش صبح آمل و به نقل از مهر، روح الله سلگی اظهار داشت: اگر انقلاب اسلامی در منطقه غرب آسیا پدیدار نمی‌شد، نظم نوین خود ساخته امپریالیزم جهانی بر دنیا غلبه می‌یافت.
وی با تجلیل از ایستادگی و پایمردی امام راحل عظیم الشان افزود: بنیانگذار انقلاب اسلامی سهم عمده‌ای در شکل گیری ایدئولوژی ماندگار جهانی بر بستر انگاره‌های دینی و اسلامی دارد.
این مسئول سیاسی با تاکید بر الهام بخشی انقلاب اسلامی در جهان ادامه داد: اکنون خیزش بزرگی از ملت‌ها و دولت‌های اسلامی با الهام از انقلاب اسلامی علیه مستکبران و طواغیت زمان در جریان است.
معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران با یادآوری کارنامه سیاه آمریکا و اذنابش در مقابله با انقلاب اسلامی در ۴۴ سال گذشته اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از آغاز پیروزی تا کنون در عرصه حکمرانی، مدیریت بحران‌ها و پیشرفت‌های ماندگار علی رغم توطئه‌ها و دشمنی‌های پیدا و آشکار استکبار کارنامه افتخار آمیزی دارد.
سلگی، افزایش امید به زندگی در دوران حیات انقلاب اسلامی را نتیجه مدیریت مؤثر الگوهای ناب دینی و سبک زندگی در پرتو آموزه‌های وحیاتی اسلام دانست وافزود: انقلاب اسلامی فرهنگ دلدادگی به آرمان‌های سترگ ایمانی و الهی در مسیر پیشرفت و عدالت را نهادینه کرد.
وی با برشماری برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی، آموزشی و اقتصادی گفت: پیشرفت‌ها و دستاوردهای ایران اسلامی در مقایسه با شرایط بحرانی منطقه و جهان و نیز مشکلات و کمبودهای متأثر از آن خیره کننده و مایه مباهات است.
معاون استاندار مازندران کاهش فاصله مسئولان با مردم را یکی از ثمرات نظام اسلامی عنوان و خاطر نشان کرد: دولت سیزدهم ارتباط با مردم را برنامه محوری خود می‌داند.
سلگی، افزود: چاره اندیشی برای حل مشکلات مردم در اتاق شیشه‌ای و بدون ارتباط با ولی نعمتان انقلاب میسر نیست.

1401/11/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه , بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :