۸ روستا در آمل پایلوت اجرای طرح‌های اشتغالزایی شدند

معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل:
۸ روستا در آمل پایلوت اجرای طرح‌های اشتغالزایی شدند
معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی ستاد اجرایی استان مازندران هشت روستا در شهرستان پایلوت اجرای طرح‌های اشتغالزایی شد.
به گزارش صبح آمل و به نقل از مهر، سید عباس حسینی در جلسه مشترک دستگاه‌های اجرایی شهرستان آمل و رئیس و معاونین ستاد اجرایی فرمان اجرایی استان که به میزبانی فرمانداری آمل برگزار شد، با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت‌های ستاد استان از ظرفیت‌های مغفول در شهرستان آمل که معتقدیم برای توسعه شهرستان می باید مورد استفاده قرار گیرد، تصریح کرد: طرح‌های اشتغالزایی ستاد حضرت امام (ره) از پشتوانه خوبی برای استفاده متقاضیان برخوردار است و نیز انحراف از اجرا در این بخش از میزان کمتری برخوردار است.
وی با بیان اینکه این ستاد با به کارگیری تسهیل گر و پیگیری‌های ویژه، از شیوه مناسبی برای حمایت از متقاضیان برخوردار است، افزود: با رایزنی‌های صورت گرفته؛ از سوی ستاد استان مازندران، هشت روستا در شهرستان آمل پایلوت اجرای طرح‌های اشتغالزایی این ستاد قرار گرفتند که تلاش می‌کنیم تعداد این روستاها افزایش یابد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل یادآور شد: تسهیل گران این ستاد با همکاری دستگاه‌های اجرایی در حوزه‌های مزیت دار شهرستان مانند آبزی پروری، ورزش، صنایع دستی و … نسبت به پرداخت تسهیلات به متقاضیان اقدام می‌کنند.
حسینی با اشاره به اینکه از ستاد اجرایی در حوزه آسیب‌های اجتماعی نیز شهرستان آمل را یاری خواهند رساند، بیان کرد: امیدواریم بتوانیم در حوزه آسیب‌های اجتماعی یک طرح پایلوت کشوری را اجرایی کنیم.

1401/10/17

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :