7 آذر 1401 9:37 ق.ظ

۹۷۰ کودک مازندرانی در پنج ماهه نخست امسال از بهزیستی خدمات گرفتند

این مطلب را به اشتراک به گذارید

مدیر کل بهزیستی مازندران:
۹۷۰ کودک مازندرانی در پنج ماهه نخست امسال از بهزیستی خدمات گرفتند
مدیر کل بهزیستی مازندران در مراسم افتتاح مرکز نگهداری فرزندان بهشت آمل که به همت زوج خیر و مرحوم آملی (قدرت الله ولایی و همسرش عاشقان و مرحوم حسن ولایی و همسرش مرحومه سیده محترم میرزاد) در روستای سنگ بست آمل راه اندازی شد، با بیان اینکه سازمان بهزیستی تنها سازمان حمایتی و تخصصی دولتی در کشور است که خدمات و وظایف بسیار متعدد و متنوعی را ارائه می دهد.
به گزارش صبح آمل دکتر فریبا بریمانی تصریح کرد:یکی از اقداماتی که سازمان طبق قانون حمایت از کودکان و نوجوانان بر عهده اش گذاسته شد نگهداری و حمایت از فرزندان سازمان است که در واقع با حکم قاضی و دادستان در خدمت اینها هستیم.
وی افزود: در پنج ماهه نخست امسال، ۹۷۰ کودک خدمات مختلف از ما گرفتند که شامل حضور در خانه های کودکان و نوجوانان، فرزندخواندگی، امین موقت،کودکان خیابانی و سایر موارد از آنها حمایت های لازم انجام شده است.
مدیر کل بهزیستی مازندران در بخش دیگری از سخنانش گفت: ۲۱ مرکز غیر دولتی و یک مرکز شیرخوارگاه در سطح استان مشغول فعالیت هستند و خدمات نگهداری در آنها انجام می شود.
بریمانی تاکید کرد: خوشحال و خرسندیم که حمایت های خیرین عزیز شامل حال ما و فرزندان تحت پوشش شده و اگر اینها نبود کار سخت می شد و نه تنها از جنبه مادی بلکه معنوی دچار مشکل می شدیم و تمام موفقیت ها را مرهون حیرین عزیزی هستیم که تا کنون همراه و همیار ما بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یادداشت ها

آخرین اخبار

پذیرش آگهی

اخبار آمل

گوناگون