اختتامیه اولین جشنواره استانی تئاتر خیابانی «کوچه به کوچه» در آمل و تجلیل ازهنرمند پیشکسوت آملی

اولین اختتامیه جشنواره استانی تئاتر خیابانی «کوچه به کوچه» با تجلیل از هنرمند پیشکسوت آملی مسعود فروتن در پارک مادر آمل برگزار شد.
به گزارش صبح آمل، اختتامیه اولین جشنواره استانی تئاتر «کوچه به کوچه» با حضور گروههای شرکت کننده، هنرمندان، روسای شورای شهر و فرهنگ و ارشاد اسلامی و مردم هنردوست آملی عصرهفتم خرداد ماه سال جاری در پارک مادر این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم از فعالیت های هنری مسعود فروتن نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون تجلیل شد وی نیز در گفته هایش به گویش محلی گفت: من هر جای ایران باشم آملی بوده و هستم و به آملی بودنم افتخار می کنم.
همچنین از هنرمندان فعال تئاتر کارشناسان و داوران و اعضای گروه های شرکت کننده با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی و تندیس جشنواره تقدیر و تشکر شد.
گفتنی است: در اولین دوره این جشنواره از بین ۱۵ اثر رسیده به دبیرخانه هیئت محترم داوران هفت نمایش از شهرهای نور، قائمشهر، بابلسر، ساری، محمودآباد، آمل و سرخرود را انتخاب که این گروهها طی سه روز ۲۰ اجرا را در نقاط مختلف آمل در معرض دید تماشاچیان قرار دادند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود