پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » گروه معماری الون حامی ارائه خدمات حمایتی ، فرهنگی ، ورزشی و مالی جامعه هدف بهزیستی شد

گروه معماری الون حامی ارائه خدمات حمایتی ، فرهنگی ، ورزشی و مالی جامعه هدف بهزیستی شد


رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل مطرح کرد:
در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و مشارکت در امور خیرخواهانه ، گروه معماری الون حامی ارائه خدمات حمایتی ، فرهنگی ، ورزشی و مالی جامعه هدف بهزیستی شد .
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان آمل ، اسفندیاریان با بيان اين مطلب در نشست با مهندس بهرام شعباني موسس و مدير گروه الون گفت : بهزیستی شهرستان با نگاه مثبت خیرین توانسته بخشی از نیازهای جامعه هدف در بحث درمان ، تعمیر مسکن ، معیشت ، پوشاک و … را تامین نماید و این اعتماد قابل تقدیر و ارزشمند می باشد.

وی ارتقای کیفیت زندگی آحاد مردم به ویژه جامعه هدف بهزیستی را از رویکردهای مهم و اساسی سازمان بهزیستی دانست و افزود : داوطلبان و همیاران یکی از اهرم‌های موثر و بزرگترین ستون از سرمایه‌های مشارکتی بهزیستی هستند و بدون دریافت هیچ وجهی ، مسئولیت خدمت‌رسانی جامعه کم‌برخوردار را بر عهده می‌گیرند.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل با بیان اینکه خیرین دوست ندارند نام و نشانی از آنها ذکر شود تصریح کرد: اغلب خیرین ترجیح می دهند کمک هایشان مخفیانه باقی بماند و انصافا بخش اعظمی از این کمک ها هم مخفی می ماند اما به هر حال مسائلی هم هست که باید رسانه ای شود که طرح آنها بدون شک می تواند به ترویج این فرهنگ در جامعه کمک کند .٩٩/٥/٢٦

>>>ثبت در28 مرداد 1399
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*