پنج‌شنبه 14 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » هزینه فرهنگی 2 میلیارد ریالی برای مددجویان آملی

هزینه فرهنگی 2 میلیارد ریالی برای مددجویان آملی

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آمل با اعلام اینکه سال گذشته در بخش فرهنگی و اجرای برنامه‌های متنوع 2 میلیارد و 355 میلیون و 885 هزار و 587 ریال برای مددجویان آملی هزینه شد، تصریح کرد: هم‌اکنون 33 سرفصل فرهنگی برای مددجویان تعریف شده و در حال اجرا است.
به گزارش کمال نیوز، غلام‌رضا علی‌پور در دیدار با خانواده مددجویان اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در بخش فرهنگی برنامه‌های متنوعی برای مددجویان این نهاد دارد.
وی افزود: طی هفته جاری تیمور طهماسب‌پور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران در سفری به آمل از نزدیک با خانواده مددجویان دیدار دداشت و از وضعیت معیشتی و زندگی آنها باخبر شد.
علی‌پور با اعلام اینکه دیدار خانواده شهید محمد تیموریان که از حامیان ایتام آملی هستند برنامه دیگر مدیرکل کمیته امداد مازندران در آمل بود، گفت: دیدار و نشست با همکاران اداره کمیته امداد آمل هم در برنامه‌های سفر طهماسب‌پور جای داشت که در آن با اعلام جدیت در اجرای برنامه‌های سال جاری از روند پیشرفت اهداف برنامه‌ریزی شده در سال گذشته اعلام رضایت شد.
وی با اشاره به برنامه‌های متنوع این نهاد، گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی برای مددجویان جوان و نوجوان، پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانش‌آموزان، پرداخت شهریه و کمک هزینه تحصیلی طلاب و دانشجویان تحت حمایت، ارائه خدمات مشاوره‌ای به مددجویان و ارائه خدمات مشاوره‌ای بخشی از برنامه‌های فرهنگی این نهاد است. مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آمل با اعلام اینکه سال گذشته در بخش فرهنگی و اجرای برنامه‌های متنوع 2 میلیارد و 355 میلیون و 885 هزار و 587 ریال برای مددجویان آملی هزینه شد، تصریح کرد: هم‌اکنون 33 سرفصل فرهنگی برای مددجویان تعریف شده و در حال اجرا است.

>>>ثبت در18 خرداد 1394
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*