دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » نمایش صنایع دستی و پوشاک سنتی مازندران در نمایشگاه تهران

نمایش صنایع دستی و پوشاک سنتی مازندران در نمایشگاه تهران

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با اشاره به حضور هنرمندان استان در نمایشگاه صنایع دستی کشور گفت: چرم و پوشاک سنتی استان در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.
دلاور بزرگ نیا در گفتگو با مهر با بیان اینکه هنرمندان صنایع دستی مارندران در بیستم و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی حضور دارند اظهار داشت: صنعتگران مازنی در قالب رشته های نقش اندازی روی چرم، پوشاک سنتی، سفال و سرامیک، منبت چوب، خراطی و معرق چرم در این نمایشگاه شرکت می کنند و همچنین شرکت تولید کننده کوره های سفال و سرامیک در این نمایشگاه نیز حضور خواهد داشت.
وی گفت: ایجاد ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان که یکی از مزایای حضور در نمایشگاه است و نمایشگاه، فرصت مناسبی برای تولیدات داخلی و گامی مؤثر در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال پایدار است.
بزرگ نیا تصریح کرد: در مدت حضور در این نمایشگاه، بازدیدکنندگان می توانند از توانمندی‌های صنایع دستی و هنرهای سنتی سراسر کشور بازدید کنند.گفتنی است بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی از اول شریورماه به مدت ۷ روز از ساعت ۱۰ صبح ۶ عصر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

>>>ثبت در6 شهریور 1396
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*