دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » نصب سردیس ورزشکاران در آمل

نصب سردیس ورزشکاران در آمل


عضو شورای اسلامی شهر آمل با اعلام این خبر گفت: شورای شهر فرای از رنگ ها و تیم ها در تلاش است تا مردم افتخار آفرینان و ورزشکاران خود را بیشتر بشناسند تا در گذر زمان از یاد و خاطر شان نرود.
به گزارش صبح آمل،ابراهیم محمدپور در مراسم تجلیل از خبرنگاران ضمن تشکر از شهردار و اعضای شورای شهر درباره ساخت سردیس قهرمانان مدال آور و جانمایی آن در خیابان طالب آملی اظهار داشت: فلسفه وجودی این کار فرهنگی تجلیل از قهرمانان و مدال آورانی است که در عرصه هایرالمپیکی،پاراالمپیک و آسیایی ‌ جهانی افتخار آفرینی کردند و پرچم ایران را بارها به اهتزاز درآوردند.
وی افزود:سردیس جهان پهلوان قاسم رضایی، هادی ساروی، امیرحسین زارع و بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال در حال ساخت است که پس از اتمام در خیابان طالب آملی روبروی اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل نصب و سپس رونمایی می شود.
وی همچنین افزود:المان والیبال نیز در دستور کار قرار دارد و بر این اساس طراحی ها انجام شده و پس از انعقاد قرارداد انجام می شود.
عضوی شورای اسلامی شهر آمل، در ادامه گفت: با توجه به افتخارآفرینی و حفظ جایگاه ورزشی قهرمانی توام با منش پهلوانی و جوانمردی دو قطعه زمین تا یک ماه آینده به پهلوان هادی ساروی و امیرحسین زارع اهدا خواهد شد.
وی در پایان به اهدای پاداش به مدال آوران در آینده خبر داد و گفت:به ورزشکارانی که بتوانند در بازیهای المپیک مدال طلا کسب کنند ۵۰ سکه تمام و دارندگان طلای جهانی ۳۰ سکه تمام و تعدادی سکه طلا برای دارندطلای آسیا در نطر گرفنه شده که زین پس در قالب ماده ۱۶ و ۱۷ اهدا خواهد شد

>>>ثبت در30 مرداد 1401
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*