پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » دیدار میدانی فرمانده سپاه ناحیه آمل از بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان آمل

دیدار میدانی فرمانده سپاه ناحیه آمل از بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان آمل

✅ سرهنگ جابر عسگری فرمانده سپاه ناحیه آمل روز گذشته در دیدار با پرسنل خدوم بیمارستان امام خمینی(ره) آمل از زحمات آنها تقدیر و تشکر کرد‌.

وی همچنین با حضور در بخش های درگیر با بیماری‌کرونا ضمن تقدیر و تشکر از پرستاران این بخش ها، از نزدیک درد و دل انها را شنیده و بیان کردند: سپاه و بسیج مثل گذشته با تمام توان و ظرفیت برای تسهیل امور در خدمت آنها خواهد بود و پیام آنها را به مسئولان خواهد رساند و انشاءالله با پیگیری مستمر و حضور جهادی کادر درمانی که در واقع رزمندگان جان بر کف این عرصه هستند مشکلات پیشرو حل خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه آمل در نشست با کادر درمانی بیمارستان، ابراز گفت: تمام تلاش بر این است وجوهاتی که جهت مبارزه با بیماری کرونا جمع آوری شده لزوما در این مسیر هزینه شود و خواستار پرهیز از هزینه های زیرساختی غیر مرتبط با کرونا در بیمارستان شدند.

عسکری در ادامه ضمن تشکر از همه ی دستگاه ها که با غیرت پای کار هستند از زحمات دادستان شهرستان هم به صورت ویژه ای تشکر کردند.

وی همچنین از نزدیک با‌همراهان این بیماران گفتگو کردند و ضمن شنیدن درد و دل آنها از مسئولین بیمارستان خواستار‌ رسیدگی به مطالبات به حق اين عزيزان شد به گزارش كانون بسيج رسانه آمل
فرمانده سپاه ناحیه آمل در پایان ضمن تشکر از زحمات بسیج جامعه ی پزشکی به آقای اقوامی یادآوری کردند بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه “کاری کنیم بیمار جز بیماری رنج دیگری نداشته باشد” خواستار پیگیری همه ی مطالبات بیماران و همراهان آنها در اسرع وقت شد.٩٨/١٢/١٥

>>>ثبت در16 فروردین 1399
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*