پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » حماسه ۹ دی نشانه وفاداری مردم به آرمان‌های نظام است

حماسه ۹ دی نشانه وفاداری مردم به آرمان‌های نظام است


در فتنه ۸۸ دشمن در سطح وسیعی تلاش کرد با برنامه ریزی و صرف هزینه مسئولان رده اول نظام را تحت تأثیر قرار دهد اما هوشیاری و تیزبینی مردم و تدبیر روشنگرانه مقام معظم رهبری توطئه آنان را خنثی کرد.

سردار تهرانی مقدم فرمانده ارشد دوران جنگ تحمیلی گفت: شیطان بزرگ آمریکا دست از توطئه علیه جوانان بر نمی‌دارد و امروز در عراق با نفود بر جوانان درصدد فریب این قشر است.
سردار تهرانی مقدم با بیان اینکه حضور خودجوش ملت ایران در حماسه ۹ دی فراموش نشدنی است، ادامه داد: حفظ نظام و دستاوردهای به دست آمده از خون شهدا بر همه واجب و این ملت به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد فتنه گران در کشور فتنه انگیزی کنند.
وی افزود: مردم ایران پس از اتفاقات سال ۱۳۸۸ بصیرت، دشمن شناسی، وقت شناسی خود را به نمایش گذاشتند و به خیابان آمده و مشت محکمی بر دهان استکبار زدند.
وی گفت: دشمنان در حیات چهل ساله انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را برای براندازی نظام به کار بستند اما، همواره اتحاد وحدت و پایبندی مردم به ارزش‌های اسلام و انقلاب مانع تحقق اهداف پوچ دشمنان شده است.
فرمانده ارشد دوران جنگ تحملی تاکید کرد: بصیرت سیاسی مردم در مقابل فتنه دشمنان برای همیشه در تاریخ انقلاب ماندگار خواهد بود.
سردار تهرانی مقدم گفت: آئین گرامیداشت این روز امسال نهم دی، که مظهر بصیرت، ولایتمداری و عبور از فتنه‌ها است، پررنگ‌تر از سال‌های قبل در سراسر کشور برگزار می‌شود.
روز ۹ دی در تقویم با عنوان «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» نامگذاری شده است. 9دی98#صبح_آمل

>>>ثبت در9 دی 1398
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*