پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » حجت الاسلام علی اکبر احمدی راد در مراسم تجلیل از 35 سال خدمت صادقانه حاج حسین ربیعی : دلسوزی و همت ربیعی بر کسی پوشیده نیست

حجت الاسلام علی اکبر احمدی راد در مراسم تجلیل از 35 سال خدمت صادقانه حاج حسین ربیعی : دلسوزی و همت ربیعی بر کسی پوشیده نیست

رئیس مجمع امور صنفی شهرستان آمل در مراسم تجلیل از حسین ربیعی پدر اتحادیه های آمل به پاس 35 سال خدمت صادقانه که به همت مدیریت مجموعه تالارها و هتل و رستوران های حاج محسن و چهره ماندگار مدیریت ایران در این رستوران با حضور مدیران و مسئولین شهرستان آمل برگزار شد؛ گفت: ربیعی مرد اخلاق و تکرار ناشدنی است که با کوله باری از دانش و تلاش 35 ساله به عنوان اسطوره انسانیت و امانتداری بین مردم و صنوف آمل از محبوبیت خاصی برخوردار است.
غلامرضا حمیدی با اشاره به خصوصیات ویژه اخلاقی وی اظهار داشت: فروتنی یکی از ویژگی های اخلاقی و ابزار پیشرفت حاج آقا ربیعی است که وی را از دیگران متمایز کرده است.
به گزارش خبرنگار صبح آمل، وی افزود: صراحت بیان به نامش هویت بخشیده و این از بالندگی و بلوغ صنفی و جایگاه اجتماعی او می باشد.
رئیس مجمع امور صنفی شهرستان آمل با اشاره به بلاغت و شیوایی سخن پدر اتحادیه های آمل، گفت: اعتقاد همه ما بر این است که وی خط شکن بسیاری از امورات صنفی و اقتصادی شهر بوده که با بلاغت تملام این کار را انجام می داده است.
حمیدی خاطرنشان کرد: ربیعی با کوله باری از عرفان و افتادگی در بسیاری از موارد خصوصا امورات دینی نه تنها اسطوره بودند بلکه با عقل سلیم و قدرت تفکر خوب شان گره گشایی نیز می کردند و این وارستگی ایشان را از دنیای مادی خارج و جدا می کرد.
وی تصریح کرد: 35 سال خدمت صادقانه و بی شائبه و بدون کوچکترین چشمداشت مالی امروز ربیعی را ممتاز کرده و به جمله یاری دادن که از صفات بزرگان و اهل دل است عینیت بخشیده است.
رئیس مجمع امور صنفی شهرستان آمل اظهار داشت: ربیعی تکرار ناشدنی است و 35 سال خدمت صادقانه خود گواه روشنی بر ادعای ما می باشد.
حمیدی ضمن تشکر ویژه از افشین جمشیدی لاریجانی مدیریت مجموعه تالارها هتل و رستوران های حاج محسن به عنوان جهره نام آشنا و ماندگار مدیریت ایران گفت: لاریجانی استاد مدیریت در بحث اقتصاد مقاومتی و نبوغ فکری در این زمینه است که توانست در بحران کنونی کشور جوانان بسیاری را جذب بازار کار نماید که این مهم جز با اندیشه و تلاش شبانه روزی به دست نمی آید.
وی خاطرنشان کرد: لاریجانی در گردهمایی بزرگ مدیران مطرح کشور که با عنوان کنگره ملی چهره های نام آشنای مدیریت ایران با رویکرد بهبود فضای کسب و کار و تعالی سازمانی برنامه ریزی شده بود با شناسایی مدیران ممیزی و از طریق هیات داوران با لحاظ الزامات و پارامترهای از پیش تعیین شده کسب امتیاز کرد و در نهایت تشخیص صلاحیت و مدال چهره ماندگار مدیریت ایران به وی اهداء گردید.
رئیس مجمع امور صنفی شهرستان آمل با تاکید بر اینکه لاریجانی جوانی خوش آتیه و کارآفرین برتر در سطح کلان کشوری است؛ گفت: این مدیر موفق با توجه به مشکلات فراوان اقتصادی همچنان پیشتاز در عرصه عرضه و تولید و جذب متقاضیان کار می باشد که امیدواریم همواره در این مسیر پیشتاز و نام آور باشد.
نماینده ویژه رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه ربیعی گنجینه ای در میان ماست، گفت: خدا را شاکریم که امروز توفیق حضوردر مراسم تجلیل و تکریم این بزرگ مرد کار و تلاش را به واسطه چهره ماندگار مدیریت ایران در آمل نصیب ما شد که این مهم در جای خود قابل تقدیر و ستایش است.
حجت الاسلام علی اکبر احمدی راد به چهره مردمی استاد ربیعی اشاره کرد و گفت: پدر اتحادیه های آمل همواره در طول 35 سال خدمت صادقانه اش در رفع مشکلات کاسبان و عموم مردم شهر کوشید و در این راه حسن نیت، برخورد دلسوزانه و همت انسان دوستانه اش بر کسی پوشیده نیست.
وی با اشاره به فرهنگی بودن ربیعی اظهار داشت: روحیه عرفانی وی زبانزد خاص و عام است و شهره ایشان در حفظ اشعار لسان الغیب خواجه حافظ شیرازی و حکیم سخن سعدی می باشد که نشات گرفته از ذوق ادبی و شم عرفانی اش می باشد.
نماینده ویژه رئیس قوه قضائیه با اشاره به سخنان افشین جمشیدی لاریجانی در خصوص تعهد پذیری استاد ربیعی بیان داشت: اگر شرایط سنی مانع نبود ربیعی همچنان از مقبولیت خاصی برای انتخاب مجدد برخوردار بود تا به واسطه آن استمرار مسئولیت به عنوان رییس اتحادیه رستوران داران شهرستان داشته باشند.
حجت الاسلام احمدی راد ضمن خسته نباشی به ربیعی پدر اتحادیه های شهرستان آمل و تبریک به نیکزاد ریاست جدید که از چهره های مردمی و دوست داشتنی شهر آمل می باشد برایشان آرزوی توفیق صادقانه و سرشار از موفقیت نمود.
پدر اتحادیه های آمل نیز در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت مجموعه تالارها و هتل و رستوران های حاج محسن بخاطر برگزاری این مراسم تصریح کرد: از بدو تشکیل اتحادیه رستوران داران شهرستان آمل تا کنون افراد زبده و نیک نامی آمدند که هر کدام بهتر از دیگری بوده و این نشان از سلامت روحی و روانی آنها و همچنین حس مسئولیت پذیری شان داشت و در حال حاضر هم این اتحادیه را جوانانی صالح و شایسته به دست گرفته و می گردانند.
حسین ربیعی به حفظ امانتداری در بین کارکنان این اتحادیه اشاره کرد و گفت: با توجه به رکود اقتصادی و وجود مشکلات فراوان در عرصه تولید حتی به اندازه یک حبه قند در حق خزانه مردم و بیت المال کوتاهی صورت نگرفته و دلسوزانه و از روی تعصب انسانیت به امورات رسیدگی شده که در تمام این مراحل خدا شاهد و گواهی زنده بر روند ادامه کار ما بوده است.
وی در پایان ضمن تقدیر از جمشیدی لاریجانی گفت: چهره ماندگار مدیریت ایران(افشین جمشیدی لاریجانی) در تمام این سالها و با تمام وجود همواره یار و مددکار ما بوده و پیشرفت امروز ما مدیون حمایت های بی دریغ و دلسوزانه شان نسبت به مجموعه بزرگ اتحادیه های تالارداران بوده است که امیدوارم همواره در تمام مراحل کار و زندگی پیروز و سربلند باشد.

>>>ثبت در20 شهریور 1395
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*