دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » جانشبن فرمانده سپاه آمل: خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند

جانشبن فرمانده سپاه آمل: خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند


جانشین فرمانده سپاه امل در نشست خبرنگاران،فعالان رسانه و فضای مجازی گفت:خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند که در جبهه جنگ فرهنگی با تلاش خود توطئه های دشمنان را نقش بر آب می کنند و برهه کنونی نیز جنگ میان رسانه هاست و نباید به خبر محدود شود و باید به دنبال ارائه محتوای تحلیلی بود.
به گزارش خبرنگار صبح آمل، سرهنگ مهدی فلاح اطهار داشت:امروز شاهدیم که دشمن با استفاده از جنگ روانی و ارایه تصویری وارونه از حقایق و وقایع کشور در صدد آن است تا مردم را مایوس و ناامید کند اما از ان طرف مشکلات کشورهای غربی،آمریکا و انگلیس را سانسور و با جنگ رسانه ای و روانی خود شرایط را برای ایران تیره و تار و آینده را نافرجام نشان می دهد.
وی افزود:برجسته سازی حاشیه ها و چشم پوشی از حقیقت یکی از اصلی ترین راهبردهای رسانه های معاند در برابر جمهوری اسلامی است که به شدت در حال مسموم کردن ذهن افکار عمومی است.
جانشین فرمانده سپاه آمل به همت ستودنی خبرنگاران در ایام کرونا اشاره کرد و گفت:خبرنگاران در راستای انجام رسالتشان پا به پای مدافعان سلامت حضوری پررنگ در مقابله با کرونا از توزیع بسته های معیشتی و ضد عفونی کننده داشتند.
سرهنگ فلاح در پایان ضمن قدردانی از اصحاب رسانه خاطرنشان کرد:خبرنگاران در روزهای سخت مبارزه با کرونا با عمل به وظیفه ذاتی خود در حوزه اطلاع رسانی و آگاه بخشی در جامعه، نقش اثرگذاری در جلوگیری و مقابله با کرونا در شهرستان آمل داشتند.
۹۹/۴/۲ تیرماه
پایگاه خبری صبح آمل

>>>ثبت در3 تیر 1399
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*