جمعه 15 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » تغییر اجباری سرپرست شهرداری آمل

تغییر اجباری سرپرست شهرداری آمل

شورای اسلامی شهر آمل دوست محمد کوهستانی را پیش ازاین معاون اداری مالی شهرداری آمل فعالیت می کرد، با ۶ رای از ۹ عضوشورای اسلامی شهر به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کرد تا پس از استعفای شهردار، دومین سرپرست در عرض سه ماه سکان شهرداری را در دست بگیرد.
پیش از وی علی محمد مقدس برای مدت حدود دو ماه سرپرستی شهرداری آمل را بر عهده داشت.
حدود یک ماه پس از استعفای شهردار سابق ، شورای شهر آمل رضا عزیززاده را به عنوان شهردار برگزیده بود، اما با گذشت حدود ۲ ماه از انتخاب وی ، وزارت کشور به سوابق و رزومه او رای منفی داد و عملا عزیززاده از در اختیار گرفتن میز شهرداری آمل منع شد.
نائب رئیس شورای شهر آمل ضمن تایید خبر تغییر سرپرست شهرداری این شهر گفت که در حال حاضر پنج نفر برای تصدی شهرداری آمل نامزد هستند.
مسعود تسلیمی افزود: اکبر یوسف پور ، جمال قاسمی ، جهانگیر آذری ، علی عقیل نژاد و سید حمید هاشمی کاندیداهای کرسی شهرداری آمل هستند.
وی با بیان اینکه تقریبا تمام سوابق کاری این افراد برای وزارت کشور ارسال شد ،گفت : در نخستین جلسه شورا که ممکن است هفته آینده باشد ، سوابق این افراد در شورا بررسی خواهد شد تا اعضا شناخت بهتری برای گزینش و رای گیری داشته باشند.
شهرستان آمل یکی از قدیمی ترین شهرهای استان مازندران است که با ۴۹۱ هزار نفر جمعیت سومین شهر پرجمعیت استان می باشد. 16مرداد 98 #صبح_آمل

>>>ثبت در16 مرداد 1398
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*