دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » تعزیه رینه بدون مجوز برگزار شد/ نماز ظهر عاشورا برگزار نمی شود

تعزیه رینه بدون مجوز برگزار شد/ نماز ظهر عاشورا برگزار نمی شود

رییس سازمان تبلیغات اسلامی آمل با تاکید بر اینکه اولویت اصلی برگزاری مراسم محرم حفظ سلامت جامعه است؛ خاطرنشان کرد:امسال با شرایط خاص و محدودیت هایی مواجه هستیم و اولویت اصلی ما در برگزاری مراسم محرم و صفر، حفط سلامت جامعه است.
به گزارش خبرنگار صبح آمل، حجت الاسلام اسماعیل رمضانی با اشاره به اینکه اهمیت محرم و صفر بر کسی پوشیده نیست،گفت:ایام محرم همواره مورد توجه مردم بوده است به طوری که امسال مراسم عزاداری به صورت خودجوش و در فضای باز با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار می شود.
رییس سازمان تبلیعات اسلامی آمل اظهار داشت:مسئولیت اجرای دستورالعمل مراسم عزاداری محرم و صفر با سازمان تبلیغات اسلامی است که با تشکیل کارگروه برگزاری مراسم عزاداری و مشارکت نمایندگان وزارت بهداشت،فرهنگ و ارشاد اسلامی؛نیروی انتظامی و سازمان تبلیغات اسلامی اجرا می شود.
حجت الاسلام رمضانی در پایان با بیان اینکه مراسم های آئینی دهه اول محرم جز مراسم تعزیه و شیرخوارگان حسینی برگزار می شود، گفت:بنابر مصوبه ستاد کرونا در سطح شهرستان و دیگر مناطق شهری و روستایی آمل هیچ مجوزی برای برگزاری تعزیه داده نشده و این برنامه از سوی فرمانداری و ستاد مبارزه با کرونا تایید نشده است.
۹۹/۶/۲شهریور
پایگاه خبری صبح آمل

>>>ثبت در3 شهریور 1399
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*