پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » به مناسب 13 آذر ماه روز جهانی معلولین: دیدار صمیمی فرماندار آمل با خبرنگار نشریه خبری صبح آمل

به مناسب 13 آذر ماه روز جهانی معلولین: دیدار صمیمی فرماندار آمل با خبرنگار نشریه خبری صبح آمل


دکتر علیرضا شریعت معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل صبح امروز با حضور در دفتر پایگاه خبری صبح آمل با خانم ربابه محمدزاده خبرنگار این رسانه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش صبح آمل، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل در ادامه ضمن تبریک روز جهانی معلولان با اشاره به توانمندی این خبرنگار و اینکه بدون حمایت و امتیاز خاصی، به خوبی وظایف شغلی خود را انجام می دهد، به هدف از نامگذاری و اختصاص نمادین یک روز جهانی به افراد دارای معلولیت اشاره کرد و گفت: معلولیت بخش جدائی‌ناپذیر از زندگی بشری بوده و هست و نامگذاری روز جهانی معلول در واقع به سبب معطوف داشتن اذهان عمومی و آگاه‌سازی آحاد جامعه به مسائل مرتبط با معلولان می باشد.
علیرضا شریعت اظهار داشت: این روز فرصتی برای اصلاح نگرش‌های جامعه نسبت به معلولان و پی بردن به توانایی و توانمندی‌ آنان و رفع موانع و کاستن محدودیت‌های آنان است.
وی در خصوص ارائه خدمات به معلولین در حوزه مبلمان شهری و تردد، افزود: دستگاه‌های خدمات رسان مانند شهرداری، فرمانداری، نظام مهندسی، شورای ترافیک، راهنمایی و رانندگی و دیگر بخش‌ها در امر ارائه خدمات به جامعه هدف بهزیستی دخیل هستند که با گذشت سالها از اجرای طرح ملی مناسب‌سازی در کشور، هنوز بسیاری از مکان‌ها و ساختمان‌های دولتی و عمومی این شهرستان فاقد امکانات لازم برای تردد معلولان است.
13آذر99
نشریه خبری صبح آمل

>>>ثبت در15 آذر 1399
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*