پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » با کمک های مردمی در آمل به جنگ کرونا رفتیم

با کمک های مردمی در آمل به جنگ کرونا رفتیم

دادستان پاسخگوی آمل در گفت گو با صبح آمل

با اولین تماس علیرغم اینکه روزهای شلوغی را دادستان سپری می کند اما چون روحیه پاسخگویی دارد و همین انتظار هم از ایشان می رفت و با روی خوش پذیرای ما شد وقت گذاشت و با حضور در دفترش توضیحات را به صورت کامل داد و همانطور که فکر می کردیم و شنیده بودیم پاسخ ما را دادند که از ایشان به عنوان یک مسئول پر انرژی و پاسخگو تقدیر می نمائیم.
دادستان شهرستان آمل در گفتگو با صبح آمل با بیان اینکه دولت یک توان کافی دارد؛ گفت: به نظر بنده امکانات در آن حد که باید باشد نیست و ما بایستی از ظرفیت مردمی استفاده کنیم و این اتفاق در همه ادوار خصوصا دفاع مقدس نیز وجود داشت و دولت یکسری خدماتی را ارائه می داد ولی برای پشتیبانی از جبهه کافی نبود بنابراین مردم وارد شده بودند و تاریخ ثابت کرد که هر کجا مردم امور را به دست بگیرند کار را تمام می کنند و دولت هم یکسری مشکلات خاص خودش را دارد و نمی شود یقه کسی را گرفت و اگر کوتاهی هایی احراز شود آن زمان دستگاه قضا وارد عمل می شود.
محمد کریمی اظهار داشت: اینکه امکانات به اندازه کافی نیست درست ولی بنده در حوزه شهرستان آمل احراز نکردم که خدمات به صورت ناعادلانه توزیع شود و در بازدید میدانی از بیمارستان امام خمینی (ره) دریافتم که امکانات به قدر کافی نیست و ما هم پیگیری کردیم و به این نتیجه رسیدیم که اگر مردم به کمک مسئولین شهرشان نیایند آنها به تنهایی نمی توانند از پس این مشکل بر بیایند.
وی با اشاره به اینکه دولت می گوید ما امکانات را می فرستیم بیان داشت: امکانات هست ولی متناسب با نیازمندیها نیست و آن چیزی را که ما در عمل می بینیم با چیزی که باید باشد مطابقت ندارد.
دادستان شهرستان آمل در خصوص فروش ماسک و مواد ضد عفونی کننده گفت: فروش ماسک و مواد بهداشتی و ضد عفونی در داروخانه های سطح شهر طی بازدیدهایی توسط تیم بازرسین صورت گرفته و اخطارهای لازم به محتکران داده شد که پلمپ نداشتیم ولی در صورت تکرار تخلف و عدم توجه به موارد ذکر شده داروخانه های احتکار کننده حتما پلمپ خواهد شد.
کریمی با تاکید بر اینکه با تکیه بر کمک های مردمی می توانیم از این بحران رد شویم؛ خاطرنشان کرد: مردم عزیز ما ثابت کردند که در شرایط سخت پشتیبان یکدیگر هستند و در مناسبت های مختلف در صحنه هستند که با توجه به این مهم انتظار داریم در شرایط کنونی آرامش خود را حفظ کنند و با همدلی و ایثار و از خود گذشتگی از این مرحله عبور کنیم که اگر نباشد نمی شود با بحران مقابله کرد.
وی در پایان از امام جمعه محترم، فرماندار ساعی و مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل که شبانه روزی و بسیج وار پیگیر مشکلات مردم خصوصا در هفته های اخیر در خصوص ویروس کرونا هستند تقدیر و تشکر کرد. 10 اسفند98 #صبح_آمل

>>>ثبت در10 اسفند 1398
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*