پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » بازاریان و همه اقشار مردم در کنترل ترافیک شهر آمل مشارکت کنند

بازاریان و همه اقشار مردم در کنترل ترافیک شهر آمل مشارکت کنند

حسینی فرماندار آمل در نشست با بازاریان:
بازاریان و همه اقشار مردم در کنترل ترافیک شهر آمل مشارکت کنند
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: در طرح محدودیت ترافیکی مرکز شهر آمل، نظرات بازاریان ارزشمند است اما بازاریان نیز باید در طرح های ترافیکی محدوده مشارکت داشته و با دستگاه های متولی همکاری کنند تا با همراهی بازاریان طرح ترافیکی هسته مرکزی به گونه ای مدیریت شود که منافع همه شهروندان تامین شود.
به گزارش صبح آمل و به نقل از روابط عمومی فرمانداری آمل، سید عباس حسینی در نشست با بازاریان شهر آمل با بیان اینکه به شرایط اقتصادی بازار و وضعیت مردم واقف هستیم، اظهار کرد: شکل گیری بازارهای جانبی در گوشه گوشه شهر، مباحث کرونا و شرایط اقتصادی بازار از مشکلاتی است که بازاریان با آن مواجه هستند.
وی با بیان اینکه برای مدیریت بر شهرستان باید همه جوانب سنجیده و بخش های مختلف در نظر گرفته شود، گفت: ترافیک مشکل بزرگی در شهر آمل است و بسیاری از مردم از آن گلایه دارند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل، اظهار کرد: در ترافیک نزاع و چالش ایجاد می شود، در ترافیک هم خودروهای اورژانس و آتش نشانی دچار مشکل می شوند بنابراین نمی توان در ایام پایانی سال شرایط را نادیده گرفت.
حسینی با اشاره به وجود یک پروژه نیمه کاره در هسته مرکزی شهر بیان کرد: در نامه نگاری برای تسریع این پروژه، مشارکت کردیم و شهرداری نیز پیمانکاری برای اصلاح این طرح انتخاب کرده است تا با پایان آن، بخشی از ترافیک سطح شهر رفع شود.
وی با اشاره به اینکه باید بپذیریم پل های قدیمی شهر آمل، قابل استفاده نیست و باید تردد خودروها از روی آن ممنوع شود، اظهار کرد: منافع یک شهر باید بین تمام شهروندان تقسیم شود و از سویی نیز برای رفع مشکلات همه شهروندان باید مشارکت لازم را داشته باشند.
حسینی افزود: به عنوان مثال در پارک دوبل حقی از دیگران ضایع می کند و این فرهنگ باید در بین شهروندان نهادینه شود که رفتارهای ترافیکی مناسبی داشته باشند‌.
وی با تاکید بر اینکه من بعد از این در طرح های جدید شهری و در تمام جلسات مرتبط، ذینفعان محلی حضور داشته باشند، گفت: از این رو در طرح محدودیت ترافیکی مرکز شهر آمل، نظرات بازاریان ارزشمند است اما بازاریان نیز باید در طرح های ترافیکی محدوده مشارکت داشته و با دستگاه های متولی همکاری کنند.
فرماندار آمل، تعامل و مشارکت همه آحاد به ویژه بازاریان را در رفع ترافیک سطح شهر مهم برشمرد و گفت: با همراهی بازاریان طرح ترافیکی هسته مرکزی به گونه ای مدیریت می شود که منافع همه شهروندان تامین شود.

>>>ثبت در14 اسفند 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*