دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » امام جمعه دابودشت: مسئولان فقط در ایام انتخابات و گرفتن رای به سراغ ما می‌آیند

امام جمعه دابودشت: مسئولان فقط در ایام انتخابات و گرفتن رای به سراغ ما می‌آیند

امام جمعه دابودشت با بیان اینکه حق مردم ما این نیست؛ گفت: جاده‌های بین روستایی بعضا فاقد شانه راه و جاده است و در واقع با وجود چاله‌های بزرگ به محور کشتار مردمی تبدیل شده، است.
حجت الاسلام مهدی تقی‌زاده آملی به مناسبت روز ملی روستا در جمع تعدادی از مدیران و معتمدان بخش‌های دابودشت و دشت سر اظهار داشت: روستاییان در کنار ساده زیستی و دور از تجمل گرایی به مبانی اصیل دینی معتقد هستند و از این فرهنگ خود و خانواده‌شان بهره برده و موجب ترقی محیط و اجتماع می‌شوند.
وی افزود: توسعه عمرانی و خدماتی در روستاها با اشاره به خدمات انجام شده از سوی مسئولان کافی نیست و پس از گذشت 30 چندسال از پیروزی انقلاب و وجود این همه پتانسیل مالی باید وضعیت روستاییان ما اینچنین باشد؟
امام جمعه دابودشت در ادامه اظهار کرد: جاده‌های بین روستایی بعضا فاقد شانه راه و جاده است و در واقع با وجود چاله‌های بزرگ به محور کشتار مردمی تبدیل شده و حق مردم ما این نیست.
حجت الاسلام تقی‌زاده با اشاره به قیر یارانه‌ای، گفت: بسیاری از جاده‌های روستایی و بین روستایی به بدترین وضع موجود است و چنین مشکلاتی قطعا موجب دل آزردگی مردم شده و می‌گویند مسئولان فقط در ایام انتخابات و گرفتن رای به سراغ ما می‌آیند و دیگر هیچ.
وی یادآور شد: الحمدا… برنج دابودشت از جهت عطر، طعم و پخت زبانزد است و این امر مهم مسئولان را بر آن داشت تا جشنواره ملی برنج دابودشت را برگزار کنند و با حمایت از کشاورزان به دنبال برندسازی محصول استراتژیکی برنج دابودشت باشیم.
امام جمعه دابودشت ادامه داد: امیدواریم بعد از برگزاری سومین جشنواره ملی برنج دابودشت در دیار علویان بعد از ماه محرم و صفر، برنج‌مان را به ‌عنوان برنج دابودشت در اختیار هموطنان عزیز قرار دهیم نه به نام دیگران و کام دیگران.
حجت الاسلام تقی‌زاده ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به سبزپوشان غیور و تقدیر از ایجاد امنیت موجود گفت: فرماندهی و سربازان پاسگاه دابودشت و دشت سر در تحت اشراف فرماندهی شهرستان آمل خدمات ارزنده‌ای انجام دادند اما به درخواست مردم منطقه دشت سر و با توجه به گستردگی منطقه در دو بخش نیاز است تا با استقرار پاسگاه و دادگستری خدمات ارزنده بیشتری به این مردم ارائه شود.
وی خاطرنشان کرد: یکی از مطالبات مردم قیمت سرسام آور قبوض حامل‌های انرژی آب، برق و گاز است که حتما از مدیران مرتبط درخواست می‌شود به داد مردم برسند.

>>>ثبت در18 مهر 1396
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*