شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » هيچ تخلفي در انتخابات را نمي پذيريم/ وامدار هيچ گروه و جرياني نيستيم

هيچ تخلفي در انتخابات را نمي پذيريم/ وامدار هيچ گروه و جرياني نيستيم

انتخابات مجلس را در پيش رو داريم که قطعا دشمن براي اين انتخابات برنامه ريزي مي کند تا بلواي ديگري پيش بياورد، اما ملت بيدار و سربازان گمنام امام زمان(عج) بيدارند و ما امروز شاهد برخورد با آن هستيم، اما دولت مردان ما نيز وظيفه دارند که بستر برگزاري انتخابات سالم را براي مردم فراهم کنند.

حجت‌الاسلام سیدجلیل مرتضویی با بیان دغدغه های خود درباره انتخابات بیان کرد: شاهد آن هستم که جلسات شبانه در خانه برخی افراد با حضور بعضی از مسئولان برگزار می شود که نگران کننده است.
امام جمعه آمل ادامه داد: برگزار کنندگان مراسم نمی توانند با برخی از کاندیدا ملاقات شبانه داشته باشند و از آنها حمایت کنند، چرا که این خیانت به مردم است و آن را قبول نداریم.

این مسئول یادآور شد: به عنوان بازرس و دست اندرکار برگزار کننده انتخابات، نمی توان در ملاقات های شبانه حضور داشت و از کاندیدای حمایت کرد.

مرتضوی با تاکید بر اینکه هیچ تخلفی در انتخابات را نمی پذیریم، خاطرنشان کرد: با هیچ شخصی تعارف نداریم و وامدار هیچ گروه و جریانی نیستیم، هرچند برخی بلواهایی به وجود آوردند و تهمت هایی زدند و افتراهایی بستند.

وی با بیان اینکه شرمنده شهدا هستیم، اظهار کرد: زال نژادها، رضا حاجی زاده ها، صحرایی ها، ولایی ها، سردار حیدری ها و دارابی ها و یادگاران دفاع مقدس خون دادند و به شهادت رسیدند، جان دادند، بزرگترین سرمایه هایشان را دادند.

امام جمعه آمل در پایان تصریح کرد: با هیچ کسی معامله نخواهم کرد و تعارفی ندارم، همه تایید شدگان برای ما محترم هستند، اما در مورد مسائل کلان و اصولی نظام با هیچکس تعارفی ندارم. ۵دی ۹۸#صبح_آمل

>>>ثبت در26 دسامبر 2019
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*