جمعه , ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » انجام ۱۵۲ عملیات توسط آتش نشانی آملی در تیرماه سال جاری

انجام ۱۵۲ عملیات توسط آتش نشانی آملی در تیرماه سال جاری

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل گفت: ۱۵۲ عملیات در تیرماه سالجاری توسط آتش نشانان آملی انجام شد که ۵۹ مورد عملیات اطفای حریق و ۹۳ مورد عملیات امداد و نجات بوده است .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، پیروز کاویانپور افزود: در بخش عملیات اطفای حریق، علف های هرز بیشترین فراوانی را داشته و در بخش امداد و نجات ، گرفتن حیوانات اهلی و موذی از منازل و …. بالاترین سهم را به خود اختصاص داده است.

وی تعداد مصدومان این حوادث را ۱۱ تن اعلام کرد و گفت: سازمان با برگزاری دوره های آموزشی تئوری و عملی در ادارات، سازمان ها ، مهدکودک ها و همچنین بازدید ایمنی مدارس و مکان های عمومی سعی در آگاه سازی شهروندان و کاهش حوادث دارد.

کاویانپور برگزاری ۱۲ دوره ی آموزش نکات ایمنی و اطفای حریق برای ۳۲۲ تن از شهروندان را از عملکرد آموزشی این ماه عنوان و اظهار کرد: واحد آموزش و پیشگیری سازمان در تیر ماه سالجاری ۶۷ تاییدیه پروانه ساختمانی و ۳۷ تاییدیه پایانکار نیز صادر کرد.

کاویانپور به نقش این سازمان در پیشگیری از بروز حادثه آتش سوزی در ترکیدن لوله گاز خیابان امام خمینی (ره) اشاره کرد و افزود: همکاری شهروندان در تمکین به مباحث ایمنی آن حادثه قابل تقدیر است.

وی ضمن تقدیر از آتش نشانان و دیگردستگاه ها که یاری رسان آتش نشانان درحوادث هستند یادآور شد: شهروندان جهت تامین امنیت محل زندگی خود پیش بینی های لازم را لحاظ کنند و در صورت بروز حوادث احتمالی با سامانه ۱۲۵ تماس بگیرند. ۶مرداد۹۸ #صبح_آمل

>>>ثبت در28 جولای 2019
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*