مدیرکل انتقال خون مازندران:پویش « ناجیان هم خون» در مازندران برگزار می شود


مدیرکل انتقال خون مازندران از برپایی پویشی اهدای خون ناجیان هم خون در استان خبر داد.
عبدالله محمدی فیروز جایی از آغاز پویش اهدای خون خانوادگی تحت عنوان ناجیان هم خون همزمان با فرارسیدن روز خانواده با هدف ترویج فرهنگ انسان دوستانه اهدای خون در بین خانواده‌های مازندرانی خبر داد.
وی اظهار کرد: این پویش از سه شنبه ۱۲ تیرماه سال جاری مصادف با روز خانواده در تمامی مراکز اهدای خون استان آغاز و تا ۹ مرداد روز ملی اهدای خون ادامه خواهد داشت.
مدیرکل انتقال خون مازندران گفت: خانواده رکن اصلی و زیر بنای جامعه است و می‌تواند در تغییر نگرش وآگاهی افزایی سایر اعضای خانواده نسبت به فرهنگ اهدای خون نقش بسزا و مهمی داشته باشد.
محمدی فیروز جایی تصریح کرد: زمانی که یکی از والدین خون اهدا کنند، فرزندان آنان نیز از این کار الگو می‌گیرند و ترغیب و تشویق می‌شوند تا در سنین مجاز برای اهدای خون، این کار انسان دوستانه را انجام دهند.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی از خانواده‌های مازندرانی دعوت کرد تا با پیوستن به پویش ناجیان هم خون در بخشیدن زندگی به بیماران سهیم شوند و در ترویج فرهنگ متعالی اهدای خون در جامعه یاری گر این سازمان حیاتی باشند و در پایان پویش به سه خانواده شرکت کننده واجد شرایط به قید قرعه هدایای نفیسی اهدا خواهد شد.

1403/04/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :