فرماندار ویژه آمل:آمادگی شهرستان آمل با ۳۶۹ شعبه رای‌گیری برای انتخابات ریاست جمهوری


فرماندار ویژه آمل از آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و فراهم شدن ۳۶۹ شعبه رای‌گیری در حوزه‌های شهری و روستایی خبر داد.
ذات‌الله زارعی، گفت: برای برگزاری پرشور و مناسب انتخابات در آمل با همکاری همه عوامل اجرایی، نظارت، پشتیبانی و امنیتی و همکاری دستگاه‌های اجرایی تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
وی بیان کرد: در روز‌های گذشته نشست‌های هیئت اجرایی و نظارت در شهرستان و بخش‌های پنچ‌گانه برگزار و اعضای این هیئت‌ها توجیه و با تازه‌ترین دستورات و تمهیدات برگزاری انتخابات آشنا شدند.
فرماندار ویژه شهرستان آمل به چهار راهبرد مهم «سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت» اشاره کرد و افزود: همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید با همه ظرفیت‌هایی که دارند برای حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم در انتخابات تلاش کنند.
زارعی با اشاره به اینکه آمل از نظر جمعیت و شعبه‌های تعیین‌شده اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری، سومین شهرستان در مازندران است، اظهار کرد: تلاش همه دست‌اندارکاران برگزاری انتخابات پیش رو، مشارکت حداکثری مردم است که این مهم باعث اقتدار و مشروعیت نظام در همه ابعاد داخلی و بین المللی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، وی از فضاسازی محیطی ایجادشده در قالب نصب بنر در پل‌های هوایی، بیلبورد‌ها و نماد‌های مختلف توسط شهرداری آمل برای آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی قدردانی کرد و گفت: از رسانه‌های فعال در شهرستان در حوزه نوشتاری، مجازی و شبکه‌های اجتماعی درخواست داریم تا در فرصت باقی‌مانده زمینه حضور پرشور مردم را در انتخابات فراهم و نقش‌آفرینی کنند.

1403/04/02

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :