۳ طرح ورزشی درشهرستان آمل بهره برداری شد

سه طرح مهم ورزشی همزمان با گرامیداشت هفته دولت با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران افتتاح شد.
این طرح ها شامل خانه تکواندو شهید نجفدری آمل، استخرسرپوشیده ماهان و زمین ورزشی وچمن مصنوعی در روستای اسپیاربن از مهمترین طرح های ورزشی در شهرستان آمل در سومین روز از گرامیداشت هفته دولت که باحضور رجبی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران وفرماندار، امام جمعه نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی و جمعی از ورزشکاران این شهرستان افتتاح شد.
رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل گفت، خانه تخصصی تکواندو شهیدنجفدری آمل در زمینی به مساحت حدود ۱۵۰۰ متر و با زیربنای حدود ۸۰۰ مترتا یک سال گذشته نیمه کاره رها شده بود که مشکل اصلی آن نیز کمبود منابع اعتباری بود.
هاشم جمشیدپناه افزود: دریکسال گذشته و تامین و اختصاص اعتبارهای دولتی روند ساخت وتجهیزخانه تکواندو آمل شتاب خوبی گرفت وبه مناسبت هفته دولت افتتاح شد.
وی با بیان اینکه برای ساخت وتجهیز خانه تکواندو آمل با احتساب ارزش زمین آن حدود ۱۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است، تصریح کرد، مقرر شد زمینی کناری خانه تکواندو آمل برای ، ایجاد سالن بدن سازی برای تکواندوکاران بزودی مراحل ساخت وتجهیز آن شروع شود.
رییس اداره ورزش وجوانان آمل با اشاره به اینکه افتتاح خانه تکواندو آمل بعد از حدود ۱۶ سال باعث خوشحالی ورزشکاران این رشته ورزشی دراین شهرستان شده است، گفت: با وجود ظرفیت های بالای تکواندو درشهرستان آمل، متاسفانه نبود خانه تخصصی این رشته ورزشی درشهرستان باعث دغدغه ومطالبات به حق ورزشکاران این رشته ورزشی بود.
جمشیدپناه، همچنین به افتتاح استخرسرپرشیده با سرمایه گذاری هدایتی ازعلاقمندان به این رشته روزشی با حضور مدیرکل ورزش وجوانان ومدیران شهرستانی اشاره کرد وگفت: برای ساخت وتجهیز مجموعه استخر استاندارد توسط سرمایه گذار ورزشی در زمینی به مساحت حددو ۲ هزار مترمربع سالن های استخرچند خطه، سونا، جکوزی، رختکن ودیگرامکانات مورد نیاز، بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
وی اضافه کرد: این استخرورزشی در منطقه غرب آمل واقع شده وبخش زیادی از نیازهای علاقمندان به این رشته ورزشی دراین منطقه را نیز پوشش خواهد داد.
رییس اداره ورزش وجوانان آمل همچنین به افتتاح زمین ورزشی وچمن مصنوعی روستای اسپیاربن از توابع بخش دابودشت این شهرستان اشاره کرد وگفت: این طرح از محل بنیاد برکت برای ورزشکاران وعلاقمندان این روستا با پیگیری های صورت گرفته اجرایی و بهره برداری شد.
جمشیدپناه یادآورشد، برای افتتاح این مجموعه ورزشی حدود ۱۴ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
شهرستان حدود ۴۳۰ هزار نفری آمل دارای حدود ۲۰هزار ورزشکار سازمان یافته شده است.

1402/6/5

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :