هشدار نماینده ولی فقیه در مازندران به دامنه رسوخ موادمخدر در مدارس

نماینده ولی فقیه در مازندران با هشدار اینکه دامنه رسوخ موادمخدر در مدارس می‌تواند گسترده شود، گفت: ستاد مبارزه با موادمخدر به بحث دست‌های خیانت‌پیشه در زمینه ترویج اعتیاد که در مراکز آموزشی فعال هستند، توجه ویژه داشته باشد.
آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی اظهار کرد: اعتیاد مادر همه فسادها و زمینه‌ساز بسیاری از آسیب‌ها است.
وی افزود: ۵۵ درصد طلاق‌ها، ۶۴ درصد خشونت‌ها، کودک آزاری و همسرآزاری، ۶۵ درصد از بیماری‌های واگیردار و سایر به اعتیاد مربوط می‌شود که زنگ هشدار جدی است.
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اهمیت بحث آموزش در زمینه اعتیاد، گفت: ای کاش کسانی که بر طبل آموزش‌های جنسی در مدارس و کودکستان‌ها می‌کوبیدند و می‌کوبند مقداری به آموزش خطر موادمخدر، اعتیاد و جهاد تبیین فکر می‌کردند.
محمدی‌لائینی با هشدار اینکه دامنه رسوخ موادمخدر در مدارس می‌تواند گسترده شود، خاطرنشان کرد: ستاد مبارزه با موادمخدر به بحث دست‌های خیانت‌پیشه در زمینه ترویج اعتیاد که در مراکز آموزشی فعال هستند، توجه ویژه داشته باشد.
به گزارش صبح امل نیوز و به نقل از فارس، وی اظهار کرد: باندها و تشکل‌های مواد مخدر نفوذ زیادی دارند، از این رو عوامل اصلی کمتر به دام تله می‌افتند، پس مبارزه با این موضوع باید جدی گرفته شود.

1402/3/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :