1350روستای مازندران آبرسانی می شوند

استاندار مازندران با اعلام این خبرگفت: قرارداد فاز دوم محرومیت زدایی با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) برای حدود 1350 روستای با اعتبار حدود 40000میلیارد ریال منعقد و درحال انجام است. ‎
سید محمود حسینی پور با عنوان اینکه قرارداد فاز دوم محرومیت زدایی با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) برای حدود 1350 روستا با اعتبار حدود 40000 میلیارد ریال منعقد و درحال انجام است، خاطرنشان کرد: پروژه های طرح ملی آبرسانی روستایی با عنایت مقام معظم رهبری از محل اعتبار صندوق توسعه ملی و بودجه عمومی دولت شروع و در سال 1400 مقرر شد؛ اعتباری با عنوان محرومیت زدایی با هماهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و استفاده از ظرفیتهای سازمان بسیج سازندگی و ….. تخصیص یابد و عملیات آبرسانی صورت گیرد.
وی ادامه داد: به همین منظور قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) تشکیل و ماموریت اجرای این طرح بزرگ را برعهده گرفت.
استاندار مازندران افزود: در مازندران 19 مجتمع با بهره مندی 128 روستا برای طرح محرومیت زدایی آبرسانی اختصاص پیدا کرد.
حسینی پور، اضافه کرد: برای اجرای این طرح 3300 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شد که مقرر گشت طی 30 ماه این طرحها به اجرا درآید، درهمین راستا تا پایان اجرای طرح، تعداد روستاهای بهره مند به 200 روستا ارتقاء خواهد یافت.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، نماینده عالی دولت در استان اظهار کرد: در حال حاضر پیشرفت پروژه های محرومیت زدایی در استان بیش از 40 درصد است، در همین راستا پیگیری های لازم به صورت ویژه درحال انجام می باشد.

1402/3/17

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :