مازندران رتبه نخست امید به زندگی در کشور را کسب کرد

استاندار مازندران با بیان اینکه، این استان رتبه نخست کشور در بحث شاخص امید به زندگی را کسب کرده است گفت که صادرات مرکبات مازندران به چین برای سال های آینده تداوم می سیدمحمود حسینی پور در یازدهمین سفر شهرستانی خود به بهشهر در دیدار با خانواده های معظم شهدا، فعالان فرهنگی، سیاسی و اقتصادی این شهرستان افزود: در سفر شهرستانی نظام مسائل و مشکلات مناطق شناسایی، مطرح و پیگیری می شود و برای حل مشکلات مردم برنامه راهبردی داریم.
وی ادامه داد: کشور و نظام مقتدری داریم که با وفاداری مردم ثابت و استوار به حیات جاودانه خود ادامه می دهد.
مقام عالی دولت در مازندران گفت: حل مشکلات مردم نیازمند تلاش است. برخی عادت و رویه های غلط را باید بشکنیم و اصلاح کنیم.
استاندار مازندران تصریح کرد: نخبگان هر شهرستان باید با برگزا ی نشست مستمر، مسایل و مشکلات را مطرح و برای آن راهکار ارایه دهند.
استاندار مازندران با اشاره به توطئه دشمنان در ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم گفت که ایجاد امید در بین مردم لازمه تحرک و پویایی و راهکار موثر برای مقابله با دشمنان است. مردم ایران با جمهوری اسلامی ایران به قله های پیشرفت و توسعه دست یافته است.
حسینی پور افزود: به برکت انقلاب اسلامی هم اکنون ۵۶ درصد زنان مازندران شاغل هستند.
وی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت مازندران، باید در هر روستا حداقل یک واحد یکصد راسی پرورش ادم راه اندازی شود.
وی تصریح کرد: حرکت قطار توسعه مازندران به دست توانای جوانان، نخبگان و کارشناسان به حرکت درآمد و این مهم همچنان نیز ادامه خواهد داشت.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایرنا، مقام عالی دولت در مازندران با بیان اینکه مردم مازندران از ظرفیت بزرگی برخوردارند و در آستانه تحول بزرگ در این استان هستیم، گفت: بندرامیرآباد بهشهر باید در ایجاد این تحول بخوبی ایفای نقش کند. مازندران در امید به زندگی مقام نخست کشوری را کسب کرد.

1402/3/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :