مدیران از حاشیه‌سازی پرهیز کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: دولت سیزدهم با پیوند عملگرایی با انقلابی‌گری حل مشکلات اساسی مردم را هدف گرفته است.
روح‌الله سلگی در جمع یاران فرهنگی جبهه انقلاب مازندران با اشاره به سخنان حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر لزوم تمرکز قوای سه گانه بر حل مشکلات اساسی کشور اظهار کرد: رویکرد دولت سیزدهم و رئیس جمهور انقلابی آن هم افزایی با قوای دیگر برای اعتلای انقلاب اسلامی است.
وی افزود: مدیران نباید با حاشیه سازی توان و انرژی معطوف به حل مشکلات محوری را هدر دهند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه حاشیه سازی تامین کننده اهداف مخالفان نظام اسلامی است، بیان کرد: پیگیری مشی دلسوزانه و عزتمندانه دولت سیزدهم در عملیاتی کردن راهبردهای حل المسائلی باید منشور اجرایی خدمت در دستگاه‌های دولتی باشد.
سلگی با اشاره به دستاوردهای دولت سیزدهم در حرکت قطار متوقف شده اقتصاد با رویکرد جهادی یادآور شد: با وجود منفی بودن عملکرد خزانه در آغاز دولت سیزدهم اما با روحیه جهادی و مسؤولیت شناسی دولتمردان کشور اکنون این دولت در همه بخش ها کارنامه ستودنی دارد.
وی تصریح کرد: حل چالش های اساسی کشور مستلزم روحیه جهادی و عزم انقلابی مسؤولان است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر لزوم توجه به نیازها و اولویت‌های توسعه در کشور افزود: برای ساماندهی مسائل فرهنگی و اقتصادی تدوین واجرای برنامه راهبردی و مشارکتی ضرورت دارد.
با بیان اینکه حل مشکلات کشور بدون هم افزایی و تعامل قانونمند امکان پذیر نیست، اظهار کرد: رویکرد دولت سیزدهم در تعامل هوشمندانه با قوای قضائیه و مقننه واجد تقدیر است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وی تصریح کرد: مدیران دستگاه‌ها باید در هماهنگی با مدیریت ارشد اجرایی استان طرح‌های تحولی در حوزه‌های پیشران ارائه کنند.
سلگی گفت: مدیران استانی بر مبنای خروجی عملکرد دستگاه‌ها ارزیابی خواهند شد.

1402/2/5

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :