فروشنده آملی قرص های روان گردان در دام پلیس افتاد

فرمانده انتظامی آمل خبر داد:
فروشنده آملی قرص های روان گردان در دام پلیس افتاد
فرمانده انتظامی آمل از شناسایی یک عطاری که در آن اقدام به فروش و توزیع قرص روانگردان می‌شد خبر داد و گفت: در این عملیات، سه هزار و ۷۳۹ عدد قرص روانگردان کشف شد.
به گزارش صبح آمل نیوز، سرهنگ علی داداش تبار از شناسایی یک عطاری که در آن اقدام به فروش و توزیع قرص روانگردان می‌شد در این شهرستان خبرداد و گفت: در این عملیات که توسط پلیس مبارزه با موادمخدر صورت گرفت، سه هزار و ۷۳۹ عدد قرص روانگردان کشف شد.
وی در تشریح جزییات این خبر، افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای مبارزه با سوداگران مرگ به دنبال یکسری اقدامات پلیسی، فردی را که اقدام به فروش قرص های روان گردان در سطح شهرستان آمل می کرد، را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی آمل ادامه داد: با بررسی های شبانه روزی و با انجام چندین مرحله تحقیقات گسترده پلیسی، مشخص شد وی به صورت حرفه ای در زمینه تهیه و توزیع قرص های روانگردان در یک مغازه عطاری فعالیت مجرمانه دارد.
سرهنگ داداش تبار تصریح کرد: با مشخص شدن روش کار متهم و شناسایی محل فعالیت وی، با هماهنگی قضائی، تیمی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در یک عملیات غافلگیرانه، فروشنده قرص های غیر مجاز را در محل فعالیت مجرمانه اش در یک عطاری دستگیر کردند.
وی با بیان اینکه ماموران در بازرسی از عطاری، سه هزار و ۷۳۹ عدد قرص روان گردان را کشف کردند، اظهار داشت: متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از تکمیل پرونده و انجام تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

1402/1/17

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :