پنج شنبه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » 2019 » اکتبر

بایگانی/آرشیو ماهانه: اکتبر 2019

امروز امنیت بزرگترین نعمت الهی است

زنگ هفته بسیج دانش آموزی به صورت نمادین امروز در مدرسه پسرانه استعدادهای درخشان مرحوم محمد جواد پرویزی شهرستان آمل با حضور امام جمعه، رییس آموزش و پرورش، معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین این شهرستان به صدا در آمد. در این مراسم که صبح امروز با همت حوزه بسیج دانش آموزی برگزار شد، امام ... بیشتر بخوانید »

کنترل و نظارت بر قیمت ها باید در دستور کار همه مدیران قرار گیرد

جلسه ستاد تنظيم بازار به رياست سعيد ولايي معاون برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل وبا حضور ديگر مسئولين ادارات و نهادها سعيد ولايي معاون برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل گفت: باتوجه به عملکرد ستاد تنظيم بازار و مواردي که ازسوي مديران ادارات و دستگاههاي ذيربط بصورت هفتگي و ماهانه به فرمانداري گزارش مي شود ، مي توان نتايج ... بیشتر بخوانید »

۸۵ درصد آملی‌ها کارت ملی هوشمند دریافت کردند

رئیس اداره پست شهرستان آمل گفت:تا کنون ۲۸۵ هزار و ۶۱۷ نفر کارت ملی هوشمند دریافت کردند که از این تعداد ۲۴۱ هزار و ۳۱۷ نفر در اداره پست ثبت نام خود را انجام دادند. علی دباغیان رئیس اداره پست شهرستان آمل گفت: تا کنون بیش از ۸۵ درصد افراد شهرستان صادر ملی دریافت کرده اند وثبت نام کارت ملی ... بیشتر بخوانید »

لاریجان در آستانه اتصال به گاز سراسری

عملیات لوله گذاری اتصال منطقه لاریجان به دماوند و گاز سراسری کشور آغاز شده و بزودی لاریجان به گاز سراسری متصل خواهد شد. به گزارش خبرنگار صبح آمل دکتر عزت الله یوسفیان ملا در گفتگو با خبرنگار ما گفت: تمامی کارهای مقدماتی اعم از انتخاب پیمانکار و امور اجرایی اتصال گاز منطقه لاریجان به سراسری از طریق دماوند مهیا می ... بیشتر بخوانید »

حاج غلامحسن کیانی و محرم دلاپور”والدین شهید جاویدالاثر محمد کیانی” در گفت گو با صبح آمل می دانستم محمد شهید می شود، او دعوت نامه داشت

واژه غریبی است انتظار آن دم که لحظه به لحظه نفس کشیدنش به امید بازگشت گم شده اش باشد و سینه از فراق و دوری اش تنگ بگیرد و چون کودکی بیقرار با یادآوری نام و خاطره اش خون بگرید. همانهایی که سالهاست چشم های شان را به جاده ها دوخته اند تا شاید اثری از فرزندشان بیابند. مادرانی که ... بیشتر بخوانید »

حسن جعفرنژاد باغدار موفق روستای بالقلم لاریجان در گفتگو با صبح آمل:وعده مسئولین به باغداران تنها پشت تریبون‌ها و بر روی کاغذ است

صاحبان پادرختی‌ها روی صندلی‌ها نشسته‌اند و آفتاب می‌گیرند. سلام من چرت‌شان را پاره می‌کند. می‌گویم خبرنگارم و از آمل آمده‌ام. میهمان‌مان می‌کنند به سیب‌. البته نه از سیب‌های پادرختی‌. ۲ نفرند و از لهجه‌شان معلوم است بجنوردی هستند، البته آذری را هم خوب بلدند. از بازارشان می‌پرسم و اینکه آیا واقعاً سیب‌های باغداران مشتری ندارد؟ آن یکی که سن و ... بیشتر بخوانید »

مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد در گفت وگو با صبح آمل: تخصیص ۳۰درصد سهم اشتغال مازندران به محمودآباد

مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد با بیان اینکه کشاورزی از مهمترین بخش‌های اقتصاد کشور است، افزود: کشاورزی در محمودآباد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بیش از ۳۰ درصد سهم اشتغال بخش کشاورزی را در این استان به خود اختصاص داده است در حالی که میانگین سهم اشتغال کشوری در این بخش ۱۸ درصد است. احمد صادقی اظهار داشت: شهرستان ... بیشتر بخوانید »

سید مجید محسنی از باغداران موفق لاریجان و یکی از فعالین صنعت معدن در گفت و گو با صبح آمل: ژن خوب یعنی اشتغالزایی صدها نفر در ۲۰ هکتار اراضی سنگلاخی

ساعتم را نگاه کردم حوالی ۳۰/۶ صبح میدان اصلی«هفده شهریور» شهرآمل راهی مسیری بودم که راه نسبتا طولانی ۷۷ کیلومتری هراز تا بخش لاریجان این شهرستان و سوژه مورد نظرم«یکی از باغداران خوش ذوق آملی» فاصله وجود داشت. بعد از نیم ساعت به منطقه چلاو رسیدم مردی حدودا ۵۲ ساله که سرخی صورتش نشان از کار و فعالیت در زیر ... بیشتر بخوانید »

امام جمعه شهر آمل در گفتگوی بی پرده با صبح آمل:هر کسی که دارد کار می کند را ذبح شرعی می کنند

از هیچ مرکز یا نهادی حقوقی دریافت نمی‌کند و می‌گوید زمین‌های زراعتی از پدرش به او به ارث رسیده کفاف زندگی‌اش را می‌دهد؛ او می‌گوید امام جمعه‌ای که مردمی نباشد و فراتر از سطح مردم زندگی‌کند از عمل به وظیفه و مأموریتی که مقام معظم رهبری به ائمه جمعه داده، عاجز خواهد بود چراکه امام جمعه تنها زمانی می‌تواند نماینده ... بیشتر بخوانید »

رئیس اداره کار شهرستان آمل در گفتگو با صبح آمل: با کمبود نیروی کار در آمل مواجهیم

مدیری موفق است که فرایند تاثیرگذاری روی کارمندانش را از منظر بالا به پایین پیگیری نکند بلکه همیشه به میان همکاران رفته و در صورت نیاز با گفتگوی رور در رو سعی در متقاعد کردن آنها را داشته باشد این شیوه نه تنها کارایی بیشتری در زمینه خلق تیم کاری یکدست دارد بلکه به نوعی ایجاد کننده یک زبان مشترک ... بیشتر بخوانید »