یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » 2020 » فوریه

بایگانی/آرشیو ماهانه: فوریه 2020

با کمک های مردمی در آمل به جنگ کرونا رفتیم

دادستان پاسخگوی آمل در گفت گو با صبح آمل با اولین تماس علیرغم اینکه روزهای شلوغی را دادستان سپری می کند اما چون روحیه پاسخگویی دارد و همین انتظار هم از ایشان می رفت و با روی خوش پذیرای ما شد وقت گذاشت و با حضور در دفترش توضیحات را به صورت کامل داد و همانطور که فکر می کردیم ... بیشتر بخوانید »

ضد عفونی اتوبوس های حمل و نقل عمومی شهرداری آمل

به دستور #شهردار_آمل #ضد_عفونی کردن #اتوبوس های حمل و نقل #شهری به منظور جلوگیری از شیوع #ویروس_کرونا از طریق سازمان حمل و نقل شهرداری از امروز آغاز شد. ۹۸/۱۲/۷ #صبح_آمل بیشتر بخوانید »

تولید بیش از ۷۲ هزار تن شیر خام در آمل

#سید_حسین_اسلامی #مدیر_جهاد_کشاورزی_شهرستا_ آمل گفت: ۷۲ هزار تن #شیر_خام تاکنون در #دامداری‌های این شهرستان تولید شده و شهرستان آمل ۱۲ درصد شیر خام مازندران را #تولید و #تأمین می‌کند. او افزود: ۳۵۰ هزار #واحد_دامی در این شهرستان وجود دارد که جمعیت آن بیش از ۲۷۰ هزار رأس #دام_سبک و ۸۱ هزار رأس #دام_سنگین است. اسلامی گفت: ۱۲ ایستگاه جمع آوری شیر ... بیشتر بخوانید »

آمل ۱۶درصد از كل مشتركین برق استان را به خود اختصاص داده است

#مدیرعامل_شرکت_توزیع_نیروی_برق_مازندران در #جلسه_شورای_اداری_شهرستان_آمل اعلام کرد که از یک میلیون و ۴۲۳ هزار مشترک برق در مازندران ۲۳۲ هزار و ۵۷۲ مشترک در شهرستان آمل قرار دارند که ۱۶ درصد از کل #مشترکین_شرکت را تشکیل می دهند. #مهندس_رضا_غفاری با بیان اینکه تعداد ۱۰ هزار و ۷۲۹ #مشترک_صنعتی در #حوزه_توزیع_برق_مازندران فعالیت می‌کنند، افزود: حدود ۲۱۰۰ مشترک صنعتی در شهرستان آمل فعالیت می‌کنند ... بیشتر بخوانید »

افتتاح یک واحد ۳۵ هزار قطعه‌ای پرورش بلدرجین در آمل

#سید_حسین_اسلامی #مدیر_جهادکشاورزی #شهرستان_آمل با بیان افتتاح یک واحد ۳۵ هزار قطعه‌ای #بلدرجین در #شهرستان_آمل گفت: این مجموعه در #روستای_دارکلا راه اندازی و دارای #سالن_پرورش #واحد_گوشتی و #تخم_گذار و سالن #کشتارگاهی است. او افزود:دوره #پرورش_گوشتی_بلدرجین ۴۰ روزه است و با وزن ۲۲۰ تا ۲۵۰ گرم تحویل کشتارگاه می‌شودو تخم بلدرچین نسبت به تخم مرغ از مزه بهتری برخوردار است و به ... بیشتر بخوانید »

کشتارگاه صنعتی طیور شهرستان آمل یکی از کشتارگاه‌های صنعتی عالی در مازندران است

سید حسین رضوانی مدیرکل دامپزشکی مازندران در نشست خبری با اصحاب رسانه استان مازندران که در کشتارگاه صنعتی طیور شهرستان آمل برگزار شد گفت: کشتارگاه صنعتی طیور شهرستان آمل برگزار شد و در حال حاضر مرغ کاملا بهداشتی و قابل قبول عموم در سطح استان مازندران زیر نظر کارشناسان در بازار توزیع می‌شود. وی با بیان اینکه کشتارگاه صنعتی طیور ... بیشتر بخوانید »

فاز دوم مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در آمل افتتاح شد

#رئیس_دفتر_رئیس‌_جمهور با حضور در #مرکز_بین_‌المللی_تجارت_و_پایانه_صادرات_برنج_ایران در #شهرستان_آمل استان مازندران #فاز_دوم این #مرکز_بین_‌المللی را که شامل #کارخانه_سورت و #بسته‌بندی_برنج می‌باشد افتتاح کرد. کارخانه سورت و بسته بندی برنج در مرکز بین‌المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران ظرفیت ۲۴ هزار تن برنج در سال را دارد و برای ۴۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کرده است. این کارخانه با ۲۵ ... بیشتر بخوانید »

آغاز بررسی طرح های احداث زباله سوز در آمل

نخستین گروه از سرمایه گذاران برای رفع معضل مرکز دفن زباله آمل در جلسه علنی شوراهای اسلامی این شهر حاضر شدند. خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه مساله زباله آمل از سال ۹۴ پیگیری شده و مکاتبات زیادی در حوزه استانی و ملی صورت گرفته و شرکت های مختلفی وارد شدند، بیان کرد: تمام ... بیشتر بخوانید »

۱۷ پروژه صنایع دستی و گردشگری در مازندران افتتاح می شود

#سیف_الله_فرزانه از افتتاح و کلنگ زنی ١٨ پروژه با حجم کل سرمایه‌گذاری بیش از ۵ هزار و ١۶١ میلیارد ریال، در دهه فجر انقلاب اسلامی ایران خبرداد و گفت: در این ایام، یک #هتل #پنج_ستاره، واحد پذیرایی، متل، با حجم کل سرمایه گذاری ٣ هزار و ۶١٠ میلیارد ریال، در شهرستان بابلسر، بابل و نوشهر افتتاح خواهد شد. وی با ... بیشتر بخوانید »