پنج شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه » ۱۳۹۷ » مرداد

بایگانی/آرشیو ماهانه: مرداد ۱۳۹۷

رییس اداره محیط زیست شهرستان آمل در گفتگو با صبح آمل: لاشه کشف شده حیوانات کاملا قانونی و سهم مامورین کاشف می باشد

سال گذشته تمام شکارچیان دارای سلاح مجاز یا غیر مجاز، شکارچیان متخلف غیر مجاز بودند و بر خلاف قانون عمل گردند که در این خصوص هفتاد قبضه سلاح غیر مجاز را که ضد امنیت بود شناسایی و کشف و ضبط کردیم و برای دارندگان سلاح های غیر مجاز هیچ حاشیه امنی از سوی خودمان نداریم محیط زیست چقدر برای شما ... بیشتر بخوانید »

گفتگوی صبح آمل با نخستین امام جمعه لاریجان برخی رسانه ها بدون فکر حرف های ما را به جدایی طلبی معنی کردند

وابسته به هیچ گروه و حزبی نیستم و وارد این مسائل هم نمی شوم. خط من خط رهبری است و خط قرمز ما ارزش‌های انقلاب و رهبر است و تلاش می‌کنم در تمام مواضع سیاسی و اجتماعی در مسیر ایشان باشم و تبعیت از ایشان لازم و واجب است و برای اینکه جامعه‌ای متعالی و سعادتمند داشته باشیم باید در ... بیشتر بخوانید »

گفتگوی صبح آمل با بهنام و بهشاد بهروزی برادران کشاورز ارگانیک کار روستای نظام آباد دشت سر آمل به جای سموم که خودش بستر را برای کرم‌ها آماده می کند از کود سبز استفاده می کنیم

این روزها زیاد در موردش بحث می‌شود و سر زبانهاست و مهمان ناخوانده‌ای که اجازه نمی گیرد و سرش را پایین می‌اندازد و وارد خانه ها می شود.. شاید تا دیروز سالهای نه چندان دور از شنیدن نامش وحشت می کردند و با اشاره و اما در موردش حرف می زدند اما امروز چنان زیاد شده که مهارش با توجه ... بیشتر بخوانید »

گفتگوی صبح آمل با علی قاسمی یکی از جوانترین میرابهای بخش دشت سر آمل: امنیت شغلی ندارم چون بیمه نیستم

یک جا بند نمی شود و به سختی می‌شود پیدایش کرد. استراحتی ندارد و ۲۴ ساعته مشغول کار می باشد. گاهی در مهدیخیل زمانی در قلعه کش، برای دیدنش یک شماره همراه داشتیم که فکر می کردیم این را هم به خاطر مشغله زیاد جواب ندهد ولی جوینده یابنده است و با این دیالوگ خودم را قانع کردم که دنبالش ... بیشتر بخوانید »

ترافیک هراز به بحران اجتماعی تبدیل شده است

ترافیک جاده هراز امروز از یک معضل به یک بحران اجتماعی برای مردم آمل و لاریجان تبدیل شده است، مردمی که سالهاست خبرهای مهمی در توسعه شهر را می شنوند و به آنها نوید مترو و فرودگاه داده می شود، در ترافیک های چندین ساعته در ۳۰ کیلومتری آمل به این فکر می کنند که وقتی هنوز در چهاربانده کردن ... بیشتر بخوانید »

اخراج کارگران کاله به اختیار یا جبر؟

خبر اخراج ۹۰۰ نفر از شرکت کاله در هفته گذشته بازتاب فراوانی را در آمل و استان و حتی کشور داشت، در موقعیت فعلی اقتصادی کشور یک کارخانه اگر قرار باشد در یک شهر ۹۰۰ نفر را اخراج کند فاجعه ای را بدنبال خواهد داشت. این خبر نیز همانند این چنین خبرها در شبکه های اجتماعی به سرعت منتشر شد، ... بیشتر بخوانید »

صبح آمل منتشر شد

صبح املFINAL بیشتر بخوانید »